reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Klementinka a moja parę miesięcy temu też przechodziła taki moment, że darła się jak szłam do kibelka. Za to teraz jej tłumaczę, ze idę siusiu i zaraz wrócę a ona grzecznie czeka, czasem przyjdzie i mnie zawoła ale bez płaczu. Tak samo jak jej się zdarzy w nocy obudzić z płaczem i chce jeść to też jej mówię, że ma poczekać bo idę mleczko zrobić i jest cisza. Jedyne co się pogorszyło to zasypianie, kiedyś odkładaliśmy ją do wyrka i spała a teraz trzeba się nagimnastykować.
Może to jest zachowanie adekwatne do wieku (miesięcy) i lada moment się poprawi.
 
reklama
atram hihihi ja już nie chcę być w ciąży jakoś moje ciężarne ciało mnie nie zachwyca ;p. No i obce ciężarne ciała też mnie nie zachwycają szczególnie te w bikini. Może po prostu mam już dość swojego stanu odmiennego. W sumie to dobrze, że te babeczki są z siebie dumnie i zadowolone to dobrze wpływa na psychikę. Moja już od dawna cierpi ;(
 
Dziewczyny mamy pierwsze pażdziernikowe dziecko!!!!

Pryzybela urodziła dzisiaj Maxia 3745g i 54 cm,więc nie zły okaz!!!Mama dochodzi do siebie po zzo!!!!!
 
Dzieki kobity...
Nie mysle ze druga corcia to blad, rodzenstwo z taka roznica wieku to super sprawa, bledem nazywam to jak postapilam z starsza cora, zawsze uwazalam ze najlepszy sposob na wychowanie to duzo milosci i nie wiem czy nie przez to mloda jest strasznie do mnie przywiazana strasznie ostatnio przezywa rozstania ze mna, a do marca jeszcze pracowalam po 12h i mala dawala rade bez histerii a teraz bylam z nia caly czas i juz sie nie umiem ruszyc. obwiniam sie ze zrobilam jej krzywde i bedzie cierpiec jak mnie tyle nie bedzie.
jestem juz po szpitalu, ktg idealne, przeplywy tez,uffff...
aleee, na usg szpitalnym(nowy nabytek) wazy 2800g, a w sr u niego w gabinecie mu wyszlo 2350g :szok: tyle ze on ma stary sprzet. trzymamy sie daty 10.10, i przy mocniejszych skorczach brac jeszcze fenek.

Pryzybela!!!! super
 
reklama
Do góry