reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Atram da radę :D Powiedz, ze to taki zestaw małego majsterkowicza :-)A jak sie mu uda to dostanie kolejke elektryczną :)

o kolejce nie musze juz nic mowic i to go nie przekupi, bo odkad sie dowiedzial ze bedzie mial syna to mowi, ze mu kupi rozlozy na caly pokoj i beda jezdzic pociagami hihi

dzieciak .. heheh

tak samo jak juz sie rozgloda, za calymi seriami bajek na dvd :)))
 
reklama
Anulka właśnie doczytałam Twojego posta. Jaki błąd? Za chwilę córka będzie miała rodzeństwo i będzie szczęśliwa. Babo daję Ci kopa w 4 litery. Nie myśl w ten sposób :-)
 
Ataram sto lat w szczesciu dla Was!!!
24 pudla mebli? troche wspolczuje, moj by sie do wiosny nie wyrobil

Anulka nie gadaj glupot babo jedna, dziecko to nie blad, bedziesz miec dwie sliczne coruchy, Julka jest juz duza dziewczynka i kilka dni bez mamy wytrzyma, gorzej z mama ale nie bedziesz miala czasu myslec i tesknic
ja tez sie boje jak to bedzie, Jas zmienil sie, wymusza wszystko placzem i krzykiem, drze sie kiedy wychodze do ubikacji
buntuje sie bo czuje ze coraz mniej czasu mu poswiecam, moze nawet czuje zmiane pozycji w rodzinie, nie bedzie jedynym nr. 1 bo beda dwa numery 1
pamietaj ze najwazniejsze wlasnie Julce dajesz- rodzenstwo

Mileczka slodki psiunio a z ciiebie sliczna dziewczyna

ide sie legnac na kanape, tak sie najadlam ze ledwo tikam
dziecko kombinuje jak przez plastik przelozyc papierek wiec bedzie chyba troche spokoju
 
Ostatnia edycja:
tez poszlam ksiazke czytac do lozka i gdzies mi 1,5 godz wcielo.. czuje sie teraz lekko oszolomiona, jakbym wypila z 2 glebsze:-)
 
reklama
Witajcie, dzisiaj rano miałam tyle energii i zeby to wykorzystać wysprzatałam cały dom, potem wybrałam sie do miasta i juz jestem wykończona, zmęczona i nic mi sie nie chce....chyba cała energie wykorzystałam...w poniedziałak mam wizyte u lekarza mam nadzieję,ze juz oststnią....tyle chciałabym rzeczy zrobic a tu siły brak, patrze na mój ogródek i czas go juz kopać, w tym przyszłym tygodniu chciałam jechać kupic drzewka owocowe i krzewy bo juz czas wsadzac, a jak sobie pomysle,że z tygodnia na tydzień jest mi coraz ciężej to chciałbym juz urodzić choć wiem ,ze czym dłuzej siedzi w brzuchu tym lepiej.......
 
Do góry