reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

reklama
ja też witam:-)
Czarna - dzięki

Mam pytanko do Wanilki, Liluni, no i może Marmy. Dziewczyny, jak rozwiązałyście problem kurtki zimowej w zeszłym roku? Ja w swoją nie wejdę, zbyt ciasna będzie, a na 3 miesiące nie opłaca mi się nic kupować. Może macie jakieś rady?
 
I ja witam piątkowo
Wsio porobione więc chwila wytchnienia:)) i relaxu póki mały mnie nie wygoni od kompa:))

Trina a moze kup sobie płaszczyk grzybek??? albo grubszy polar + ponczo
 
Ja kupiłam płaszczyk taki normalny tylko zapinany na 4 guziki u góry a dół luźny. Później nawet guzików nie musialam przeszywać bo był ok i w tym roku też będę w nim chodziła bo jest dobry.

Wanilla i jak po 1 dniu pracy?

a ja mam anginę ropną...masakra...
 
Marma zdrówka.
No i mamy weekend a ja przez cały weekend sama w domu z dzieciakami. Moje bąble juz spia a ja sie relaksuje. Maćko po tym przedszkolu codziennie pada o 19.30 - 20.00. w ogole mi tak pusto bez niego w domku. ale widze ze coraz bardziej mu sie tam podoba, zaczal juz podspiewywac pod nosem przedszkolne piosenki i jego praca wisi w galerii przedszkolnej :-)
miłego weekendu. buźka.
 
Mam pytanko do Wanilki, Liluni, no i może Marmy. Dziewczyny, jak rozwiązałyście problem kurtki zimowej w zeszłym roku? Ja w swoją nie wejdę, zbyt ciasna będzie, a na 3 miesiące nie opłaca mi się nic kupować. Może macie jakieś rady?
Ja w końcu kupiłam płaszczyk nawet ładny, taki odcinany pod biustem, purpurowy, w końcówce i tak ledwo się dopinałam, a po ciązy wyglądał na mnie jak na wieszaku :tak:właściwie mogę Ci go odstąpić :-) rozmiar 40, ale taka mała 40 chyba, bo ja normalnie 36, a w ciązy 11 kg na plusie więc sama oceń czy byłby dobry na Ciebie.

Marma w poniedziałek mam debiut:tak:.

Dzięki dziewczyny za kciukasy, przydadzą się!!!!:tak::tak:

ale widze ze coraz bardziej mu sie tam podoba, zaczal juz podspiewywac pod nosem przedszkolne piosenki i jego praca wisi w galerii przedszkolnej :-)
miłego weekendu. buźka.
No i tego właśnie zazdroszczę, chociaż moja niania taka reformowalna i też dużo rozmawia z Szymonkiem, czyta, uczy, no ale to nigdy nie dorówna przedszkolu.

Czarna ja tam nie zazdroszczę:-D, otrzęsiny będą bolesne, wiem to, ale po miesiącu może się wciągnę.
Wózeczek mam maclarena xlr :zawstydzona/y::cool:, tylko wyhaczyłam z ubiegłej kolekcji rocznik 2010, nowy po dobrej cenie.

Hej
no i weekend właściwie mało wypoczynkowy, czuje się jak przed wyjazdem na dłuuuugo i mam ochotę wysprzątać cały dom, nagotować jedzenia na miesiąc itd, bo bo przecież potem nie będzie na to czasu. Boshhhh jakaś histeria, nienawidzę takiego PRZED, bo to tylko nakręcanie się.
Dziś wieczorkiem trzeba zaliczyć desperadosa, albo 2, a jutro jakieś szaleństwo z dzieciakami all day.
No i taki mam plan na weekend :-):-)

Miłego weekendowania:-D
 
Cześć dziewczyny miłego weekendu.

MARMA zdrówka zdrówka zdrówka

LILUNIA - Antos spiewa nawet w nocy i mimo trudnych początków to są prawie same zalety z przedszkola. Zadna mama i niania nie nauczy tyle co przedszkole.

Wanila tez miałam maclarena ale doprowodzały mni do szały głosne kółka i co druga mama na placu zabaw z takim wózkiem. Zmieniłam na cybex calisto i jestem bardzo zadowolona .

A u nas niestety Maksio nadal chory dostał augmentin na 10 dni wiec siedze dalej w domku cały czas prawie go nosze a kaszel okropniasty .

Siedze z nim w domku a maz organizuje Antosiowi weekend.
 
hejka
Wczoraj dostaliśmy zaproszonko od Kaki na winko i z "lekkim:zawstydzona/y:" szumem wróciłam do domku a poranny ból głowy niedoopisania:szok::-D:-D:-D ale wart wczorajszego spotkanka:)))

Wiola nie wiem dlaczego ale właśnie przypuszczałam ze taki wózeczek kupiłaś:tak::tak: i udanego weekendu

Lilunia z dnia na dzień bedzie lepiej;-);-) z Maciusiową przygodą przedszkolną

Marma zdrówko kobieto!!!

Agamir biedny Maksiu oby szybko mu mineło a inhalacje robicie?
 
reklama
WANILA gdzie kupiłaś i za ile? Ja właśnie na niego poluję ! Zastanawiam się nad używanym no i szukam fotelika dla Kacpra. A z pracą będzie dobrze. Mam nadzieję że niania się sprawdzi w warunkach bojowych z dwójką :)

dzięki za życzenia zdrówka. Chyba już mi odrobinę lepiej.

zdrówka dla Maksia :)
 
Do góry