reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Wczorja był dzień różnicy...chyba jeszcze data się nie zmieniła...ale mnie pocieszyłaś z tym serduszkiem:) Ja się ciągle boję, że za wcześnie idę do gina

wiesz co, też myślałam, że za wcześniej, bo według moich obliczeń dzidziuś ma dopiero 4 tydzień, ale podobno liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. usg widzi maleństwo już od 6 tygodnia, więc nasze kruszynki będą widoczne :) koniecznie daj znać jak już będziesz coś wiedziała, a ja mocno do tej pory będę trzymała kciuki :tak:

wczoraj z mężem wyczytaliśmy, że w 5.tyg. fasolek ma już coś na kształt serduszka :-D na usg dzidziuś będzie czarną plamką, a jego serduszko będzie bijącym jasnym punkcikiem :tak: jak czytałam, to aż poryczałam się ze szczęścia :-) aaa, i to serce bije ok. 140 razy na minutę :-D
 
reklama
Witajcie mamusie. U nas dzisiaj piękna pogoda jak na Irlandię. Samopoczucie nie najgorsze. Ja mam za to jak zawsze hihi problemy ze wstawaniem. dziesiąta to dla mnie jeszcze za wcześnie hihi, ale fakt faktem, że zasypiam około północy
 
Hej Dorotka.

U nas pogoda też nie najgorsza, nie pada i jest dosć pogodnie - chyba wiosna idzie:)


Ja jestem logistymiem a pracuję a jakości w dużej firmie. Ogólnie bardzo lubie swoją pracę.

A Nabucco bardzo mi się podobało:tak:
 
To skąd Kaka jesteś, skoro masz dziś ładną pogodę ? :) u nas strasznie pochmurno jest... A, i miałam Ci jeszcze napisać, że oprócz tego, że dzidzia w tym samym czasie się pojawi, to w dodatku jesteśmy rówieśniczkami (też mam 26 lat:) )no ba, wyż tworzy wyż :-D
 
Drogie mamusie !!!!
Chciałam wam coś powiedzieć z własnego doświadczenia odnośnie usg.
Obecnie mam 13 tc , a mialam juz 3 usg ( to dlatego , że poprzednią ciąże niestety straciłam ... nie rozwinęła się , nie było pęcherzyka)
Teraz na pierwszym usg byłam w 29 dniu cyklu czyli 1 dzień po terminie @ i był pecherzyk ale malusi 5,5 mm , następne usg miałam w 7 tc i był już zarodek 1,5 cm z bijacym sercem, na kolejnym widziałam juz dzidziusia który machał do mnie rączkami (10 tc). Nie denerwójcie sie jeśli idziecie zobaczyc serduszko w 5 tc a jego niema ??? Nic niezwyklego bo serce zaczyna bic dopiero 26 dni po poczęciu więc najlepiej iść na przełomie 6/7 tc dla spokoju żeby sie niepotrzebnie nie denerwować , a jeśli idziecie w 5 tc i jest już serduszko to znaczy że , albo maluch sie szybciej rozwija , albo poprostu do zapłodnienia doszło kilka dni wczesniej niz myślicie !
Trzymam kciuki za wasze FASOLKI niech sobie pieknie rosną !!!:laugh2:
 
Czesc dziewczyny!
Witam w piekny sobotni dzien.Ja nie odzywalam sie, ale jeszcze zyje, jakos daje rade, chociaz maz wczoraj na mnie troszke nakrzyczal ze takiej marudy jak ja to chyba nie ma.To w koncu nie moja wina ze od 6 dni 24/h mi nie dobrze.Mysle ze nikt kto tego nie przezyl nie zrozumie, a facet to juz napewno hihi.
Ale co tam, przeczytalam ze wymioty to oznaka dobrze rozwijajacej sie ciazy wiec musze dac rade!!!
Co do wizyt u gin to ja widzialam maluszka w 6 tyg i 3 dni, bylo widac juz serduszko, tylko to malenstwo jakies dziwne, wogole wyglada mi na dwa malenstwa, ale pani nic na temat blizniakow nie powiedziala(na zdjeciu sa jakby dwie kuleczki polaczone biala kropka).Maz caly czas ma nadzieje ze to blizniaki.
Pozdrawiam
 
wyglada mi na dwa malenstwa, ale pani nic na temat blizniakow nie powiedziala(na zdjeciu sa jakby dwie kuleczki polaczone biala kropka).Maz caly czas ma nadzieje ze to blizniaki.
Pozdrawiam
Agniesia, a Ty masz nadzieję na bliźniaki? Podobno bliźniacza ciąża zależy od genów. Ja w takim razie nie mam szans na wersję double :tak:
 
ja do gina poszlam (wedlug bety) w 4-5 tyg ciazy i powiedzialz e nic na usg nie widzi ejszcze...
 
reklama
Nabuco jestem z Piły w Wielkopolsce i faktycznie mam 26 lat. O nas z wyżu mówi się, że jesteśmy wynikem częstego braku prądu...ciekawe co o naszych dzieciach będą mówić??
 
Do góry