reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

odkad nie jemy w nocy to oliwka je czesciej i wiecej w dzien Wlasnie staram sie aby w dzien sie najadala Bo na bank pila mleko w nocy bo w dzien jesc nie chciala A jak ja przyglodzilam w nocy to i w dzien je wiecej
Zaczela tez jesc drugie dania W niedziele zjadla 1,5 kluski Miesko i buraczka A wczoraj 3 kluski i miesko :-) Wiec postep jakis jest

No to brawo dla ciebie za konsekwencję, napewno się szybciutko przestawi!!
 
reklama
minisia śliczne zaproszenie
czarna ich wina więc czemu się tłumaczyć
agamir ja daje, cholerka nie pomyslałam zey spytać, dowiem się za tydzień na szczepieniu

młody zasnął ładnie, popołudniwej drzemki znowu nie było, ja kaszle dalej, a młody teraz pokaszlał przez sen, a miałam pisać ze całydzień nie kaszlał:-(
Pati to było nie uniknione więc trzymajta się i oby tylko n akaszelku sie skonczyło:tak::tak:
Ja dziś też byłam na zakupkach, spodnie (m mówi że leginsy ;-), ale on sie nie zna), szalik i rękawiczki kupiłam. Jestem super zadowolona, tylko torebeczki nie mogłam znaleźć ładnej. Może jeszcze któregoś dnia wyskoczę w miasto, ale chyba już po WŚ, bo tłumy w sklepach a tego nie znoszę.

Dobranoc
no jakie fajniutkie zakupki mój nie odróżnia spódnicy od sukienki:-D:-D:-D
czekam na T. bo dziś ma do 24, to po allegro się pokręcę :cool2:
i co wyczaiłaś????:-p
Myśmy też ostatnie dwa dni spędzili zakupowo i już się m. pyta czy następny dzień wolny też spędzi w sklepie :laugh2:. Kupiłam Tuśce nową kołderkę i podusię - zimową. I zastanawiam się nad butami, bo chodzi, ale ja wiem, czy to nie za wcześnie? Bo Wesolutka my też mamy kłopoty z utrzymaniem młodej w wózku i najchętniej by za rękę łaziła. W sklepie to ją puszczam i sobie łazi, coś tam ogarnia po półkach, ale na chodniku, to mokro wiecznie, a ona co rusz "bach!" i na pupę. Rozważam wrócenie do chusty, bo na rękach jest cierpliwsza:happy:
Jak piszecie o Wszystkich Świętych, to tu przygotowania pełną parą - sąsiedzi mają ogródek cały w pajęczynie i strachach, w sklepach też różne upiory robią "u-hu-hu!", dynie świecą się po oknach i co chwilę gdzieś petarda strzela. W samego 31 to tu będzie głośniej jak w Sylwestra - sztuczne ognie, ludzie na ulicach, wszyscy poprzebierani. Coś niesamowitego... Zupełnie inna kultura:happy: Papa!
kurde strasznie podobają mi sie te wasze tradycje WŚ u nas to kojarzy sie tylko ze smutkiem i strata:-:)-:)-( a podobno mamy się cieszyć bo po śmierci mają tam lepiej. Też chce foty i zobaczyc jak to u was wygląda
MADZIU wspolczuje bolu na @ Ja tez ja teraz mam Ale jakos nie ma zle :-)
EVELAJNA mysle ze smialo buciki mozesz malej kupic W koncu zaniedlugo czy chcesz czy nie to i tak bedzie po dworzu latac :-)
PATI zdrowiej
MIRABELKA fajnie ze M ma prace A co z twoja praca? zrezygonawalas?

Dzieki za kciuki przydaly sie bo bylo bardzo ciezko
Ja sie polozylamo 22,30 polezalam kilka minut i juz zaczelo sie Non stop musialam do niej wstawac Najpierw podac zmoczka Pozniej zrobilam jej cieplejsza sama wode Wypila 10 ml ale nadal Piski wrzaski poplkiwania wiercenia Jeczenai itp To zrobilam herbatk cieplejsza I troche wypila ale nic nie dalo Wzielam ja do lozka I przysypiala na jakies 5 minut zas wrzask I tak do 3/4 Juz sama nie wiem ktora byla godzina Bo przysypialam tak jak ona na te ilka minut :-(
G juz mowil daj jej to mleko A ja wytrwalam i dalam jej przed chwila mleko
Cyli ajk jadla o 19,30 tak zjadla o 6,30 Normalnie glodze dziecko W nocy wypial te 10 ml wody i 60 ml herbatki lacznie biorac Bo herbatke dawalam jej kilka razy

Padam na twarz spalam moze 3/4 godziny No ale nic Zawzielam sie i nie daje jej jedzenai w nocy Teraz wlasnie wstala i oglada bajki :-)

A gdzie MAGDASF1 I MALENA?
pięknie pieknie pięknie!!!! Trzymaj tak dalej a bedzie coraz lepiej!!!!!
Dzien doberek:-) Na poczatku to pieknie dziekujemy za zyczenia dla Stasiulina...zwlaszcza ze z mojej strony wszyscy zapomnieli i ani moja mama ani siostra ani brat nawet nie zadzwonili z zyczeniami i tak troszke mi przykro bylo. NO ale goscie byli wczoraj, tort zjedzony, rozaniec wybrany ;-) i bylo calkiem sympatycznie...
Tesciowa byla juz od poludnia, bo jechala od tescia ze szpitala. W sobote spadl z wysokosci i ma pekniety kregoslup...lezy i czeka na operacje bo jakies odpryski kosci mu siedza w kregoslupie... i grozi mu paraliz. Ach jak sie widzi takie tragedie to naprawde nie zna sie dnia ani godziny :sorry: No nic my jestesmy dobrej mysli...
Nie odpisze bo nawet za bardzo czasu nie mam poczytac, w sobote i niedziele bylisy u tesciowej, jacek jezdzil od jednego do drugiego szpitala, bo tak tescia przewozili, wczoraj maluti mial urodziny, moze dzis usiade i poczytam:tak:
Ateraz czycze wam dziewczynki milego dnia:-)
straszne z tym twoim teściem oby jednak nie doszło do żadnego paraliżu!!!
A ze strony twojej rodziny przegięcie ojjjj mieli by u mnie przej......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
Ja tylko na chwilkę.
Maciek już 5 noc bez jedzenia :rofl2::rofl2::rofl2:
Chyba się odstawiliśmy, ale nie chce zapeszac....
Sorki, że tak krótko ale mam masę roboty. Postaram się jeszcze wpaść dziś, to może poczytam co tam u Was :tak:
Brawo!!!!!
TRINA gratki dla Maciusia Ja tez czekamna te noce spokojne :-)
MAGDASF1 ojejku biedny twoj tesc Serio nie zna sie ani dnia ani godziny TO STRASZNE 3 mam za niego kciuki I pisz nam jak on sie tam czuje
Znajdz dla nas czas bo jak dla mnie to dziwnie tutaj bez ciebie I kake prosze o wiecej pisania hihihi Ale sie upominam hihihihi
ULKA a wiesz ze jak sie zbliza nocka to juz sie boje co to bedzie :-( tak samo sie balam nocek jak Oliwka miala kolki :-(
No sama sie dziwie ze NIE WYMIEKLAM choc mialam ochote jak widzialam ze jest po 2 a ja jeszcze nic nie spalam :-(
Mysle ze tyle juz dokonalam to musze byc twarda :-)

Ja umylam okno Oliwka usnela w wozku po mleku Chcialam dac jej kaszke ale wrzeszczala wiec nie chcialam jej kaszka meczyc I spi Jak chcialam ja przeniesc do lozeczka to sie oudzila wiec spowrotem ja wsadzilam do wozka Ja juz sie ogarnelam Zjadlam sniadanie Wzielam sie tez za moje jedzenie :-)
Pozmywalam Ogarnelam mieszkanko Okno umylam I poranie wstawilam Jak na 3/4 godziny snu to mam jakiegos pawera dzis hihihi Jak Oli wstanie to lece na miasto poplacic rachunki i do koleznki na chwile MOze od niej uda mi sie wkleic normalnie kilka zdjec :-)

ładny power:szok::szok::szok::szok:

Witam koleżaneczki
Ja juz posprzatane zaraz pranko rozwiesze, obiadek ugotowany. Miałam dzis w planach spacerek i lumpexy zaliczyc ale mokro:confused2::confused2: moze jak nie bedzie padac jednak sie przejde:-p
 
Pracowite z Was Dziewczyny!!!!!!!!
Pozbyłam się facetów z domu (oprocz synusia), mam samochod (w koncu), wiec dzis szaleję:-p Najpierw jade odebrac paszport Malego, a potem sie zobaczy. jemy wlasnie z Julka dr. sniadanie, Radek spi. U nas tez mokro... Piotrek pracuje tylko do soboty:tak: I już bedę go miała tylko dla siebie :tak: Ech, fajnie się uklada. Do później Kochane :************
 
hej :-)
u nas dziś ponuro i mżawka
dorota ja nie pracuję ;-) pomagam T. z działalnością bo on dwie roboty ciągnie
ale masz dziś gigant powera i to po takiej nocce :-)
Aniaaa złodziejski bank; a moja teściowa sobie u nich konto ostatnio założyła, bo jako jedyni nie kazali jej wyrobić karty, to tera tylko czekać jak jej coś przyślą :-p
Magda oj to się porobiło z teściem, mam nadzieję że do paraliżu nie dojdzie

na allegro wypatrzyłam kurtkę dla Seby, za 90 z przesyłką, u nas w sklepie młodzieżowym takie same za 150 ale kurde sprzedawca ma trochę negatywów i nie wiem czy ryzykować
i sobie szukałam krótkiego płaszczyka na zimę i czapki typu "krasnal" ;-) al echyba podjadę w sobotę na nasz boski ;-) rynek i tam kupię, ja muszę wcześniej pomacać :-)
i szpilki nowe mi się marzą, na poprawę humoru
 
Mirabelka o jakim rynku mówisz :-)??

A mój młody spi, mi sie nic nie chce, ale zaraz ide sie wykapac, potem ogarne cos do jedzonka dla rafała i jedziemy do mojej mamy, bo na 17 musze isc z psem na strzyzenie :-) he he
 
witam dziś odpuściłam i cały dzień odpoczywam, z wyjątkiem rana, M jest w domu, zajmuje się młodym, a ja przysypiam co chwile, ale jest jakaś poprawa bo już mam mniej ataków kaszlu, temperatura dalej mnie męczy, ide w kimedalej. Młody daje M popalić, ale kaszlnął od rana 5 razy, mam nadzieje ze tą zębole bo gryzie wszystko i się zaczął strasznie ślinić
 
reklama
witam laseczki

ja dzis pospalam do 10:30 bo taka padnieta jestem po calym tyg wczesnego wstawania

dzieki za rady co do zaproszenia

Evelajna prosty ale ja tez ta sama nazwe bym nie wiedziaal co i jak a na fotce widac wszystko ladnie :tak:juz zapisalam sobie stronke do ulubionych wiec jak co moze znow sie przyda:tak:

moja ksiezniczka od rana nic nie robi tylko marudzi-:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:lazi za mna i piszczy:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry