reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
SAMI, RADZIU I STASIU - WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! JUŻ ROCZEK ZA WAMI!! CHYBA NIGDY W CIĄGU ROKU NIE WYDARZY SIĘ TYLE ZMIAN... Z MALEŃKIEJ ISTOTKI, KTÓRA NA POCZĄTKU NAJCHĘTNIE WSKOCZYŁABY Z POWROTEM DO BRZUCHA, WYRASTAJĄ SUPER, RUCHLIWE DZIACIACZKI, KTÓRE Z KAŻDYM DNIEM WIĘCEJ ROZUMIEJĄ, CAŁYM SOBĄ CHŁONĄ ŚWIAT I KAŻDĄ NOWĄ RZECZ KTÓRA ZNAJDZIE SIĘ W ICH ZASIĘGU. NO I...SĄ CORAZ BARDZIEJ SAMODZIELNE!! JUŻ NIE TYLKO MAMA I MAMA, ALE SAMI WYRUSZAJĄ NA POZNAWANIE ŚWIATA (NA RAZIE DO DRUGIEGO POKOJU CZY ŁAZIENKI, ALE ZAWSZE TO COŚ!!).

A u mnie nic takiego.... M się wykurował, Szymek prawie też.. jeszcze troszkę katarku mu zostało - takie wstrętne gluty:-) Histeria niestety jest straszna przy czyszczeniu FRIDĄ...
Asia - doskonale Cię rozumiem z tym rozwalaniem wszystkiego w domu.... u nas po 3 minutach pokój wygląda jakby tornado przez niego przeszło.. mamy sporo odkrytych półek przy których Szymek wstaje i wszystko z nich po koli zrzuca.. nic go już tam nie interesuje, jedynie zrzucanie...
Czarna - dobre z tą knajpą!! :-D ja miałam podobną sytuację z bankiem, wysłali mi rok temu kartę kredytową, któej nie zamawiałam i nie chciałam. Ledwo przyszła to zadzwonili z banku żebym ją aktywowała.. tłumaczę im, że nie chcę aktywować tej karty, nie zamawiałam jej i w ogóle jej nie chcę... 2 razy jeszcze zadzwonili w sprawie aktywacji, a ja ciągle tłumaczę to samo. W końcu telefony ucichły, kartę zniszczyłam i zapomniałam... w styczniu natomiast... obciążyli moje konto na 70zł za...utrzymanie tej karty!! Ale się wkurzyłam!!!! wysamrowałam takiego maila do banku, że zaraz następnego dnia od nas z placówki babka dzwoniła, że postara się to załatwić w centrali i po 30 dniach zwrócili mi pieniądze.,... świństwo.
Ppatqa - dużo zdrówka!! szczególnie żeby Kamilek się nie zaraził!
Dorotka - GRATULACJE dla Oliwki!! no super z tymi nockami!! Mądra dziewczynka z Oli!!

A u mnie?? nie ma co pisać bo nic się ciekawego nie wydarzyło... weekend w domu... w piątek siostra nas z winkiem odwiedziła, sobotę sami w trójkę spędziliśmy...wczoraj na chwilkę do rodziców wpadliśmy, a wieczorkiem kolega nas odwiedził i weekend cały minął niestety ...
Miłego wieczorku!!
 
Agamir - ja podaję i mam do połowy kwitnia aż dawać!! ale to dlatego, że Szymek ma wciąż niezrośnięte ciemiączko...od początku miał bardzo duże.. ale słyszałam, ze normalnie do roku wystarczy ...
 
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...
Wszystkiego najlepszego Stasiu!!!
bunnysetmain.jpg







 
Ja od kilku dni nie podaje witaminy D ale doslownie moze od tygodnia Gdzies wyczytalam ze przedawkowanie wit D powoduje bezsennosc My podawalismy jej w kropelkach sama D i Cebion multi I od kad nie podaje to Oliwka jakos lepiej spi Moze tez cos w tym bylo Sama nie wiem
Lekarka kiedys powiedziala mi ze do roku sie daje Takze prawie dotrzymalam terminu :-)
Zapytam sie jej przy okazji :-)
CZARNA no jacys dziwni oni tam Moze malo ludzi maja i mysla ze kazdy kto pyta to odrazu zamawia :-)
GOSIU no to pochwal sie pozniej jak poszalalas na zakupach :-) I fajnie ze M nie wyjezdza na dluzej :-)

U mnie nic ciekawego Zrobilam plan sobie co musze zrobic i kiedy bo troche tego mam Jutro musze isc poplacic rachunki Umyc okno i poszukac papiery i uzupelnic do wychowawczego bo w srode do urzedu chce isc :-)

Lece na m jak milosc
 
minisia śliczne zaproszenie
czarna ich wina więc czemu się tłumaczyć
agamir ja daje, cholerka nie pomyslałam zey spytać, dowiem się za tydzień na szczepieniu

młody zasnął ładnie, popołudniwej drzemki znowu nie było, ja kaszle dalej, a młody teraz pokaszlał przez sen, a miałam pisać ze całydzień nie kaszlał:-(
 
minisia śliczne zaproszenie
czarna ich wina więc czemu się tłumaczyć
agamir ja daje, cholerka nie pomyslałam zey spytać, dowiem się za tydzień na szczepieniu

młody zasnął ładnie, popołudniwej drzemki znowu nie było, ja kaszle dalej, a młody teraz pokaszlał przez sen, a miałam pisać ze całydzień nie kaszlał:-(
dzieki :tak: a ki wzor bys wybrala ??bo ja mam dylemat
oj oby sie nie zarazil :( zdrowka zycze

dorka trzymam kciuki herbatke daj nie wode :)
 
STO LAT dla Stasiulka!!!!!!!!!1

Witam!
Maciek już od 4 nocy ni budzi się na jedzenie :-D:-D:-D
Nestety weekend nam chorobowo upłynął :-( Młody wciąga herbatniki, w których jest mleko i nic. Więc stwierdziłąm, że zobaczę co będzie jak mu dam troszkę cieleciny. No i dałam w sobotę na obiad.... Zaczęło się w nocy, obudził się ok 1 i nie mógł zasnąć, po pół godz wyczułam kupę, wiec go przewinęłam. A kupa już była brzydka, rzadsza niz normalnie i żółta. a później w dzień się zaczęło. Biegunka na całego, nie nadążałam ze zmiana pieluch. A pupcie to malinowa miał, tak sie podrażnił. No i od razu czerwone poliki i krostki :baffled:
Reakcja na drób była słabsza, bo tylko zwiększona ilość rzadkiej kupy. A tu to się woda lałą i niestrawione warzywa :dry: A najlepsze jest to, że oprócz tego, że młody się zatrzymywał co jakiś czas i z westchnięciem brudził następną pieluchę, nic mu ni było. Wesoły, zadowolony, bawił się :szok: chyba go brzuch nie bolał.
Za to mnie wczoraj rano łeb pękał a po południu tak mi niedobrze było, że myślałam, że zwymiotuję. I w głowie mi się kręciło. Dzis podobnie, więc nie poszłam do pracy.
Młody natomiast lepiej, dziś kupka była rzadka ale nie wodnista, no i w nocy nic nie było, więc poszedł do żłobka.

A ja ogorywam i zastanawiam się co zjeść, bo jak myśle o jedzeniu to mi niedobrze...
Trina, ale ostra reakcja :szok::szok: u nas pojawia się wysypka na buzi, szyi i za uszkami, no i sapka. Najgorsze, że ciągle nie wiemy od czego (nabiału niby nie dostaje). Dobrze że chociaż wiesz od czego.


gratki za zebolka:tak::tak: Ahhh Ci faceci mój tez uwielbia takie sprzety kupować:-D:-D
widzę że u ciebie zjeb... tort:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: normalnie :szok::szok::szok: Mój był niestety niedopracowany :no::no::no:

lol ja bym coś powiedziała tej twojej teściówce:dry::dry: Choć ja nosze i przytulam jak mi mały płacze przed snem:-p:-p

BOMBA!!! oby tak dalej niepoddawaj się!!!!

u nas zmiana czasu jakoś nieodczuwalna;-)

o ludu Zeusa ale reakcja:szok::szok::szok:


kobieto moze to reakcja na pyłki remontowe?????

Witam poniedziałkowo:-p
Ahhh i już po wszystkim mimo ze było fajniutko cieszę się że mam to za soba:-D:-D:-D Nie obyło się bez niespodzianek bo okazało sie ze tort nie jest tak zrobiony jak być powinien:no::no: ale dostałam zniżkę i pierdołki do ozdoby za darmo;-)
Najlepsze że siedzimy na imprezce a mój tel wiecznie zdzoni wiec odbieram a tam babka z zapytaniem gdzie my jesteśmy bo ONI CZEKAJA NA NAS!!! lokal przygotowany i jedzonko stygnie!!!:szok::szok::szok: a my nic nierezerwowaliśmy nigdzie umowy niespisywalismy NIC!!!! jedynie co jezdziliśmy aby rozeznać się w cenie. Normalnie jaja jak berety:-D:-D:-D:-D
Dobra mały śpiocha wiec robie przegląd zdjęć i was zarzuce:cool2::cool2::cool2:
No widziałąm ten nieszczęsny tort, ;-) kopara mi opadła :-D:-D:-D

Witam
STASIU STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tak szybko.bylismy u lekarza.mlody ma zapalenie oskrzeli i angina doszla jeszcze.ma drugi antybiotyk tylko w zastrzykach, pielegniarka bedzie do domu pzychodzic.a temp ciagle ok 39.
lece bo mlody wstal.
Jejku blondi przytulasy dla Rafałka, bidulek :-:)-:)-:)-(. A te ciągle nawracające infekcje to nie alergiczne? Byliśmy u specjalisty i powiedział, że 92% nawracających infekcji to wina alergii. Dostaliśmy taką super maść do nosa z antybiotykiem i w razie czego smarujemy.


kobieto jakie wyrzuty sumienia, toc przecież niebrak chęci i lenistwo tylko choroba. Litości babo


hehe ja tez musze poszaleć ale na allegro:-p:-p:-p:-D:-D

Dorota a co ja miałam się tłumaczyc:-p:-p pzrecież ja żadnego zlecenia nie robiłam a jeżeli on kazdą osobe która się tylko pyta biorą już za klienta to sorry ich problem;-)

U ans dziś pikna była pogoda wiec spacerek zaliczony. Potem przyszła narzeczona do Samuelka na roczkowego torta:-p:-p Ale ona już fajniutko chodzi tylko patrzeć jak będa z Samim biegać po chałupie:-D:-D
Po moich ostatnich szaleństwach mam dwie nieudane bluzki, masakra :no::no:

Dziewczyny pdajecie jeszcze wit. D?
Ja sczytałam, że do 2 roku trzeba podawać

Oliwka jadla kaszke gesta o 19,30 Zasnela o 20,45 Trzymajcie kciuki za powodzenia w ta noc Aby Oliwka spala ladnie Lub chciala wody pic a nie mleka I oby obylo sie bez placzu
Trzymam kciukasy!!!

Ja dziś też byłam na zakupkach, spodnie (m mówi że leginsy ;-), ale on sie nie zna), szalik i rękawiczki kupiłam. Jestem super zadowolona, tylko torebeczki nie mogłam znaleźć ładnej. Może jeszcze któregoś dnia wyskoczę w miasto, ale chyba już po WŚ, bo tłumy w sklepach a tego nie znoszę.

Dobranoc
 
reklama
Na wstępie ogromniaste buziaczki i sto lat dla Stasiulka - super prezentów, wymarzonych zabawek i przede wszystkim beztroskich chwil spędzonych z rodzicami.

Hej - padam ze zmęczenia i z bólu @ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A w ciąży i w rok po było tak super :sorry2:
No nic nie narzekam już ;-)

Co do witaminki D to nam pediatra mówiła, że na okres lata mamy zaprzestać i wznowić podawanie wrzesień-październik.
Ja całkiem zapomniałam i dziś zobaczywszy buteleczkę oprzytomniałam.
Jutro zapodam - pogoda taka i słońca brak od dłuższego czasu, więc witaminka się przyda.

Dorcia gratki dla Oli i dla Ciebie za wytrwałość.

Muszę i ja chyba tak spróbować, ale już mam wyobrażenie jak będzie się wydzierał ten mój szkrab :baffled:

Mykam spać i przepraszam, że tak króciutko - wybaczycie :sorry2: :tak:

Pa :-)
 
Do góry