reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Czesc dziewczyny
SAMI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU TWOICH PIERWSZYCH URODZINEK USMIECHAJ SIE CALY CZAS I ROSNIJ ZDROWO :-)

MINISIA nie moge sie jakos przyzwyczaic do twojego nowego AVATARA
CZARNA milej i udanej imprezki Ja sie juz doczekac nie moge urodzin Oliwki :-)

Wiec pierwsza mega ciezka noc za nami .
Jestem bardzo zadowolona z postepow Oliwki bo jak na pierwszy raz i tak niezle :-)
Kaszki gestej o 20 nie chciala Zjadla 130 ml mleka z kaszka z butelki i o 22 usnela
Obudzila sie z placzem o 24,20 Najpierw glaskalam ja po twarzy,brzuszku itp :-) Ale ze zaczela plakac jeszcze bardziej wzielam ja na rece A ta sie nakrecila jak syrena Darla sie strasznie az sie zanosila Wiec dalam jej wode zabarwiona lekko mlekiem Wypila 100 ml
Ale po tym nie zasnela I wzielam ja do lozka A Oliwka co kilka minut plakala Doslownie mialam juz takie nerwy na nia Przysypiala na 1-3 minuty i zas ryk Wkurzylam sie i bardzo stanowczym glosem do niej mowilam i sie uspakajala na chwile Pozniej jak sie zas nakrecila Obrucilam sie do niej plecami a Ta wyla jak nakrecona I po kilku minutach usnela :-)
Wprawdzie bylo juz przed 4 :-( I SPALA DO 7 STAREGO CZASU :-)

SUKCESEM JEST TO ZE WYTRZYMALA BEZ MLEKA 6,5 GODZINY jeszcze nigdy w nocy tyle nie wytrzymala A jakby jeszcze udalo sie przez ten czas spac to byloby wysmienicie No ale pomalu :-)
Mnie sie marzy aby ona np zjadla o 22 a pozniej o 6/7 nad ranem i spala przez ten czas
Tak mi sie marzy na poczatku a pozniej to karmienie o 22 przesunac na wczesniej :-)

Dzis w planach zakupy i kosciol MILEJ NIEDZIELI
Oliwka juz sie bawi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie niedzielnie!!
Samuelku w dniu Twojego Świeta życze Ci samych radości, cudowności, super prezencików, dużo uśmiechu i słonka każdego dnia :-)

U nas weekendzik milusi. Odpoczywamy spacerujemy itp.

Czarna udanej imprezki.

Chyba dzis sie zegarki przestawia co?bo jakos sie ostatnio nie łapie we wszystkim ;-)
 
Witam serdecznie .
WSZYSTKIEGO NAJ DLA SAMUELKA . USMIECHY, DUZO PREZENTÓW I OGROM PREZENTÓW.

Antos biega po mieszkaniu . Ja ledwo zyje mam taki kaszel ze chyba Maks mi sam wyskoczy. Jade dzis na dyzur
 
Hello - weny brak na pisanie i jakoś ta pogoda barowa nastraja mnie smutkiem.
Dziś dostałam @ :-:)-:)-( po 44 dniach od poprzedniej - tym razem to na poważnie muszę wybrać się do gina i spytać co z tym zrobić.
Nie wiem czy to zawirowania hormonalne czy to że jeszcze karmie piersią :confused::confused::confused:
Poza tym ile stresu przez te dni :szok:

No nic nie będę Was zanudzać.

Agamir zdrówka.

Dorotko oby Oliwcia się ładnie przestawiła.

Ula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.

Gosiu dla Radzia i Madziu dla Samiego wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek pierwszych.

Seba wcale nie chce pić mleka Bebiko itp. :wściekła/y: najlepiej to jadłby to co my jemy.
A przecież musi zjadać przynajmniej 500-600 ml dziennie mleczka :-(
Ech .... daję mu kaszkę mannę z mlekiem krowim - to zjada.
I już nie wiem czy dobrze robię czy nie :confused:
Nie ma uczulenia po tym.
Lekarz powiedziała, że całe jajko może jeść, lane kluseczki też.

No dobra zmykam poleżeć sobie jeszcze bo mnie brzuszek pobolewa.
Miłego dnia.
 

Załączniki

  • 1663.gif
    1663.gif
    16,9 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
Sami wszystkiego najlepepszego

Ja mało płuc nie wypluje. Ula mi też @ się spóźnia. dziś roią okna, niestety M też, o jego kolega przyjechał sam, miał być z pracownikiem, ale tamtemu coś wypadło. Młody śpi, a na górze się tłuką. Młody wczoraj obudził się 0 22.30 i nie spał przez półtora godziny, na zabawe mu się zebrało, ale już idziemy nowym czasem. Ja miałam koszmarną noc przez ten kaszel. Dziewczyny udanych imprez.
 
Hello - weny brak na pisanie i jakoś ta pogoda barowa nastraja mnie smutkiem.
Dziś dostałam @ :-:)-:)-( po 44 dniach od poprzedniej - tym razem to na poważnie muszę wybrać się do gina i spytać co z tym zrobić.
Nie wiem czy to zawirowania hormonalne czy to że jeszcze karmie piersią :confused::confused::confused:
Poza tym ile stresu przez te dni :szok:

No nic nie będę Was zanudzać.

Agamir zdrówka.

Dorotko oby Oliwcia się ładnie przestawiła.

Ula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu.

Gosiu dla Radzia i Madziu dla Samiego wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek pierwszych.

Seba wcale nie chce pić mleka Bebiko itp. :wściekła/y: najlepiej to jadłby to co my jemy.
A przecież musi zjadać przynajmniej 500-600 ml dziennie mleczka :-(
Ech .... daję mu kaszkę mannę z mlekiem krowim - to zjada.
I już nie wiem czy dobrze robię czy nie :confused:
Nie ma uczulenia po tym.
Lekarz powiedziała, że całe jajko może jeść, lane kluseczki też.

No dobra zmykam poleżeć sobie jeszcze bo mnie brzuszek pobolewa.
Miłego dnia.
MADZIU manna na krowim sie nie przejmuj Przeciesz nic mu nie ma :tak:A bebiko hmmm jak nie chce to moze nie zmuszaj Jak jest cos czym mozesz zastapic bebiko to to rob Takie moje skromne zdanie Przeciesz mowisz ze jeszcze troche karmisz wiec jakies mlekczko pije I ta manna Ja uwazam ze jest ok :tak:
A z tym stresem @ to sie nie dziwie :nerd:

RADUS I DLA CIEBIE NAJLEPSZE ZYCZONKA :tak:

My juz po sklepie Oliwka pozno usnela Za duzo wrazem w sklepie aby spac :-pI na 15 do kosciolwka nie zadazymy Jak bede miala sily to na 17 pojdziemy U mnie jest WIOSNA i fajnie byloby jeszcze wyjsc w taka pogode na spacer :tak:
 

Minisia dawaj przepis na te kieszonki z kurczaka, bo już drugi raz o nich czytam i się sama opluwam. Dzięęęęęękiiiiiiii!!!!!

Drobiowe kieszonki nadziewane serem i pieczarkami | Fotoprzepis.pl prosze Cie baaardzo

QUOTE]
Dla dzisiejszych i wczorajszych solenizantów
Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!

balon-foliowy-urodziny-k_420.jpg


A ja mam dzis ciezki dzień:-(wczoraj po walce goloty wpadli znajomi i do 2 siedzielismy:-pa ja rano o 6 wstawalam;-)wiec jestem padnieta :no: wrocilam z pracy o 11 i ubieralam sie z wika do kosciola :baffled:wiec wyobrazcie sobie ze usypialam tam ale dalam rade:tak:

Dorka ciesze sie z malych sukcesow Oli, ona napewno bedzie plakala w nocy (kilka pierwszych) dopoki sie nie nauczy ze nie ma jedzenia o tej porze ale daj jej herbatke sama pierwsze slysze o wodzie zabarwianej mlekiem:szok::baffled:
 
Pati zdrówka dla Ciebie a może @ nie przyjdzie wcale?;-)
Magdziunia te nieregularności to moim zdaniem przez karmienie są
Minisia to dziś o 19.00 pójdziesz już do wyra:tak:

A my mamy wreszcie kolejnego zębolka!!

Byliśmy na takim niedzielnym markecie noi trochę nowych zabawek wpadło mi w ręce, kupiłam 2 nowe kołdry to już z myślą o gościach komunijnych no a M sobie piłe motorową kupił i nawet nie sapnął, że dużo kasy poszło bo taki zadowolony ze swojego zakupu:-D
 
reklama
Minisia dawaj przepis na te kieszonki z kurczaka, bo już drugi raz o nich czytam i się sama opluwam. Dzięęęęęękiiiiiiii!!!!!

Drobiowe kieszonki nadziewane serem i pieczarkami | Fotoprzepis.pl prosze Cie baaardzo

QUOTE]
Dla dzisiejszych i wczorajszych solenizantów
Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!

balon-foliowy-urodziny-k_420.jpg


A ja mam dzis ciezki dzień:-(wczoraj po walce goloty wpadli znajomi i do 2 siedzielismy:-pa ja rano o 6 wstawalam;-)wiec jestem padnieta :no: wrocilam z pracy o 11 i ubieralam sie z wika do kosciola :baffled:wiec wyobrazcie sobie ze usypialam tam ale dalam rade:tak:

Dorka ciesze sie z malych sukcesow Oli, ona napewno bedzie plakala w nocy (kilka pierwszych) dopoki sie nie nauczy ze nie ma jedzenia o tej porze ale daj jej herbatke sama pierwsze slysze o wodzie zabarwianej mlekiem:szok::baffled:
Oj, my też wczoraj czekalismy na walkę, a szczerze, to nie było co oglądać. Piekny nokaut!!!!!!
Pati zdrówka dla Ciebie a może @ nie przyjdzie wcale?;-)
Magdziunia te nieregularności to moim zdaniem przez karmienie są
Minisia to dziś o 19.00 pójdziesz już do wyra:tak:

A my mamy wreszcie kolejnego zębolka!!

Byliśmy na takim niedzielnym markecie noi trochę nowych zabawek wpadło mi w ręce, kupiłam 2 nowe kołdry to już z myślą o gościach komunijnych no a M sobie piłe motorową kupił i nawet nie sapnął, że dużo kasy poszło bo taki zadowolony ze swojego zakupu:-D
Gratuluję nowego ząbka!!!!!!!!!

Dziekuję w imieniu Radusia za życzonka!!!!

Od rana nie śpiesząc się udało mi się z jedzonkiem. Piotrek przywiózł tort, ale nie taki, jaki zamawiałam. Kobieta przez tel. powiedziała, że nie zamienią, ani nie zwrócą kasy :( Był to z... Małą Syrenką..... (przynajmniej Jula szczęśliwa!!!!). Goście lekko spóźnieni, najedli się i .... było potem jakoś drętwo :dry::dry::dry: Nie wiem, o co kaman.
U nas w bloku dzieci świętują Halloween, a ja im na to, że to 31. października!!!! :happy2: Ale cukierki z imprezy dostali :-p

Czarna, wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Samiego. Lucky guy:-D :*********

Moje chłopaki po % ŚPIĄ :cool2: A ja idę sprzątać :dry: Masakra jakaś :baffled:
 
Do góry