reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Nie poczytalam wszystkiego Jutro poczytam :-)
PATI no to widze remont pelna para :tak:
Ulka Fajny domek Sama bym w takim zamieszkala
MOLI sliczne uzebienie :-D

Asia cieszę sie, cieszę:tak: Tylko mamy mi szkoda, ale wierzę, że sobie poradzi, bo ona obrotna baba. Będzie musiała się jednak naszarpać, żeby dopiąć swego, a to już nie te lata i powinna spokojnie do emerytury pracować.
Dorotka też raz Tusinę opitoliłam za jęki... :zawstydzona/y: Każdemu mogą nerwy siąść.
Magdziunia jedz zdrowo i zajmuj się Sebciem. Z czasem się dostroicie do nowego planu dnia.
Tak, tak - na spokojnie znajdę dobrą pracę:tak:

Moje dziecko upodobało sobie stopy. Cudze. Im większe tym lepsze. Żeby pisać na bb kładę Tuśkę na dywanie, ubieram czyste skarpetki, a ona się bawi na całego. I gryzie. Najgorsze, że ja mam łaskotki!
Fajna macie zabawe :-D:-D:-D
Witajcie mamuśki :-)
Przepraszamy za wczorajszą nieobecność ale.... jesteśmy z wizytą u dziadków :-) to chyba nasza ostatnia tak długa wizyta :zawstydzona/y: bo Amelcia od poniedziałku idzie do żłobka :-:)-:)-:)-:)-:)-( a ja wracam do pracy :zawstydzona/y: od pół roku nie miałam takiego luzu jak dzisiaj!!!!! dziadek "porwał" mi dziecko i oddać nie chciał :-) Ale..... ile ja żeczy pozałatwiałam!!!!!! fryzjer, ZAKUY - nowe szmatki ;-)wizyty u koleżanek ze "szkolnej ławy" :laugh2: kurcze było super!!! szkoda że dziadek i babcia nie mieszkają obok :-(
Fajnie tak czasem odpoczac :tak:Milego powrotu do pracy
Ale naprodukowałyście przez cały dzień. Poczytałam troszke ale na odpisywanie sił brak. Wybaczcie.
My mieliśmy dzień pełen wrażeń. Pojechaliśmy z maksem na spotkanie z koleżanką z pracy na Pole Mokotowskie ( KATE już wiem jak dojechać więc jakby co to jestem gotowa;-)). Pojechaliśmy autobusem a potem metrem. Ale małemu sie podobało buzia mu sie cieszyła i wszystkich w koło zaczepiał. Nie zmrużył oka. Pochodziłyśmy po parku i tam chwile pospał. Potem wizyta w pracy. Smiał sie do wszystkich gadał po swojemu i oczywiście nie zasnoł nawet na chwile. Przyjechał po nas A i wrócilismy dopiero przed 20. Mały zjadł i padł jak bąk. ja też już padam ale nie mogłam sie powstrzymać żeby do was nie zajrzeć:tak: Nogi mi wchodza w d... Zmykam pa. Dobrej nocki życze
Ja tez mysle ze to katarek ZDROWKA a ty sie nie obwiniaj
Nie dziwię ci sie kochana, też by mnie szlak trafił. Masakra sie robi. Może spróbuj się odwołać?

Ja chyba nie muszę juz pisac jak minęła nam nocka?Macio obudził się tylko 7 razy :szok: W dzień jest ok. Chociaż wczoraj nie miałam nawet siły żeby do Was zajrzec tak dał mi czadu po południu. Dobrze że był mój brat i mi pomógł przy nim. Mogłam chociaż pójsc na zakupy, ze zmęczenia mi się ceny dwoiły. Ale dzis na szczescie K wraca szybciej z pracy, wyślę go chyba na spacer z Małym a ja zosatne w domku i odpocznę, posłucham jakiejs muzyczki. Tak mi8 żal tego mojego Maciulka że nie ma tego snu :-( muszę cierpliwie czekać, może wreszcie się coś poprawi.
Wspolczuje nocek
KAKA fajnie ze wdrazasz sie do pracy


lECE COS W TV OBEJZEC I SPAC DOBRANOC
 
reklama
Mama Maksa oj współczuję, katar u dzidziolka to chyba najgorsza sprawa, bo w sumie trudno ulżyć.
Małaulka domek przecudnej urody i jeśli rzeczywiście okazja, to jest się nad czym zastanowić. Sto lat dla Karolinki!!!
A koleżanka przyjaźni się z mamą trojaczków więc ma dobrego ducha :happy:
Moli uzębienie imponujące, jak powiedziałam, że Miki ma 6 ząbków, to był w szoku. A jak ja zazdroszcze ogródka. U mnie na parapecie szumią sadzonki pomidorów koktajlowych i za miesiąc przesadze je do skrzynek na balkon. Ciekawe co z tego wyjdzie.
U mnie pani z katarem szczepi.
Ppatqa kolejny pracowity dzień i znowu ogródek :sorry:


U nas dzień ok. Tata zaliczył spacer z córką. Potem jeszcze wspólne gilgoty. My też się w ciągu dnia poprzytulałyśmy. Może pomoże :-D A tak ogólnie to mam lenia. Prasować mi sięnie chce, gotować mi się nie chce. Naprawdę potrzebuję odpczynku. Byle do weekendu. A jutro idę do kontroli z brządacami. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
 
Ula 100 LAT dla Karolinki!!!
Dugo czekaliście na ten domek? Czynsze są tak zabójcze, że sami się zastanawiamy nad zaaplikowaniem.
Magdziunia mój rozmiar jak Patrycjowy - małe B i nawet karmienie nie pomaga
Patrycja długo coś ten deszcz do Was szedł - wysyłałam kilka dni temu:happy:
Marma lubię Chmielewską bardzo:tak: Ćhwili oddechu Ci życzę, bo widzę, że Potworniasty na ten przydomek sobie zasłużenie zapracował...
Dorotka ależ Wy tam macie obroty:szok: A taki "tajemniczy klient" zaraz po macierzyńskim i 100% - WIELKIE GRACIOCHY! Widać, że z obiegu nie wypadłaś:tak:
Kasia ja też dziś oklapłam do reszty. Chyba przez pogodę, bo plucha. Bleee:baffled:
Moli najprawdziwszy rekin z Mikesza. Podziwiam Cię za cycowanie:-)

Komp mi chwilowo zfiksował a mężulo wmawiał, że to bb jest tak ustawione. Ale sobie poradziłam więc sorki - posta zamieniam.
Jutro oddaję Tuśkę do żłoba na 9:30 i przyjadę po nią po 14. W międzyczasie sobie gdzieś pojadę i może zarejestruję się w bezrobociu. Choć nie wiem, czy mogę bo na papierze pracuję do 6 maja. Zobaczymy. A jak będzie ładnie to książka nad morzem. Oj coś mi się odpoczynku należy.
Pozdrówki i dobranocki!
 
Ostatnia edycja:
O No i po zakupach - kupiłam sobie marynareczkę do spodni, które już mam.
Jestem załamana bo przez mój biust mało co mogłam wcisnąć na siebie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jeny ... ja chcę schudnąć w cyckach.
:-):-) Magdziunia dziękuje Ci za to!!!!!!!;-):-):-) myślałam że to tylko ja taka cycata zostałam :-) to jest straszne!!! nawet normalnej koszuli nie można sobie kupić!!! Mam nadzieję że jak skończe karmić to biust wróci do normalnych rozmiarów ;-)
 
Dowiedzialam sie ze w poniedzialek kiedy jak bylam na dzien w pracy byl na stacji TAJEMNICZY KLIENT wiecie taki klient przychodzi specjalnie aby nas ocenic I sprawdza iles tam warunkow i mielismy 100 % wiec najwyzsza ocena Ja sie strasznie ciesze Musialam bo dobrze obsluzyc :-)
:-)
GRATULACJE!!!!!!!!:happy2::happy2::happy2: 100% !!! łał wszystko perfekt!!!! Dorotka będzie chyba premia ;-)
 
:-):-) Magdziunia dziękuje Ci za to!!!!!!!;-):-):-) myślałam że to tylko ja taka cycata zostałam :-) to jest straszne!!! nawet normalnej koszuli nie można sobie kupić!!! Mam nadzieję że jak skończe karmić to biust wróci do normalnych rozmiarów ;-)
Boshhhh, dziewczyny dajcie troche tych cycków, ja mam skarpetki z piaskiem w środku w mini rozmiarze!!!!!:zawstydzona/y:;-)

Przepraszam ze tak egoistycznie ale mam kryzys w milosci :no: wpadne innym razem i opisze a narazie chce sie pochwalic


Domi ściskam mocno!!! i trzymam kciuki żeby się wszytsko ułożyło!
Weroniczka ślicznie wygląda z kolczykami :tak::tak:

A gdzie reszta babek?????? Odmeldować no się tu, wieczorami przecież nie spacerujecie!!!!!!;-);-):-p:-p:-p
 
Dziewczyny czuje się fatalnie mój jest na nocce ja siedze i rycze jak mi nie minie opisze na zmknietym jutro , pojutrze nie wiem jak sprawy sie potocza narazie czuje ból i żal:-(mam nadzieje ze wszystko sie odmieni bo przeciez nie moze byc zawsze kolorowo jednak ja mam swoje zasady i napewno wiekszosc z was jak nie wszystkie przyznalyby mi racje narazie tyle... musze dojsc do siebie i porozmawiac z mezem mam nadzieje ze sie opamieta jak nie to niewiem bo ja wielu szans nie daje najwyzej znow bede sama:-:)-:)-(
 
reklama
Boshhhh, dziewczyny dajcie troche tych cycków, ja mam skarpetki z piaskiem w środku w mini rozmiarze!!!!!:zawstydzona/y:;-)
O rany a myślałam że tylko ja mam takie małe:szok:
Właśnie a co z tymi kolczykami,ja planuje dopiero w maju żeby nie trza było ubierać czapki bo wiadome że coś tam zawsze boli to uszko:eek: a wy co o tym sądzicie:sorry:
 
Do góry