reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2008

Czesc!
Dochodzimy do siebie po chrzcinach...
Wszystko się udało, ale chalupki jeszcze do ładu nie doprowadzilam, a mała się całkiem mi rozregulowała :-(
Na pewno nie nadrobię, ale możę wieczorkiem poczytam.
Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko w porządeczku :-D
Pozdrawiamy z Izunią
 
reklama
POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZYBKO BŁAGAM POTRZEBUJE!!!

co mam zrobic jak zachlapałam białą bluzke sobiek z czerwonej kapusty????????? please...............................
 
Moja zocha ma taki kuferek, jeszcze ani jeden zab jej nie wypad ale kuferek lezy pod poduszka caly czas:-D


ABSOLUTNY HIT !!!! NAKŁADKA NA SIUSIAKA !!!! (559634506) - Aukcje internetowe Allegro

Widzialyscie to?????Czego to ludzie nie wymysla:-D

:szok:

:baffled:, mój też pożycza (Ł) ale basta. Jak jeszcze chodziłam do liceum i pracowałam na promocjach, już wtedy "pożyczał" bo nie mieli co jeść, po moim ślubie tez oczywiście, jak przyjechał z anglii po rodzine żeby zabrać ich tu a my byliśmy jeszcze w polsce, też przyjechał pusty i "pożyczał", potem znowu i juz ostatni raz bo rok temu upomniałam sie o ostatnie 2 pożyczki, bo oczywiście udaje że nie ma tematu...Wiesz co, takie coś do szału mnie doprowadza! Nie jestem "żydem", tam gdzie moge to chętnie pomogę; jakby zadzwonił i powiedział: słuchaj siora, oddam ci za miesiąc, dwa, pół roku...bo nie mam, -ok, nie ma problemu ale takie coś...:no::angry: w sierpniu oddał mi część tylko, reszta miała być za miesiac....do tej pory nie widziałam ani jego ani gotówki........................................................................



ja własnie tez mam ten mamy oczekującej od geddes ale jakoś nie miałam na to weny:-D na ząbek mamy srebrne smoczki, na włoski jest koperta w albumie, pierwsze zdjęcia usg, kartki gratulacyjne, pierwsze skarpetki...:-) Laura ma jeszcze książkę ze swoim zdjęciem i dedykacją i bajka ma główną bohaterkę o jej imieniu i pochodzi z naszego miasta-takie cóóóśś a teraz jeszcze wyczaiłam na allegro książkę z wierszami dla córki. Laura ma jeszcze bransoletkę z grawerem imienia i daty urodzin i właśnie taką samą chce Lili kupić, taka do 5 lat, a potem też schowam;-) A tak to nie wiem co jeszcze z takich rzeczy mogłabym:-p



ojejj, kurujcie się bidaczki; a u nas taka piękna pogoda dziś;-)



dzięki za pomysł;-) tyle że młody ma już łańcuszek i medalik z chrzcin.
szukałam w necie ciekawych pomysłów, normalnie oczy mi na wierzch wyłaziły np: polisa inwestycyjna, dvd+ 1000zł:szok:.... szok.
znalazłam cos co by mi chyba odpowiadało, bo Konrad ma wszystko, zabawki moim zdaniem na komunie odpadaja i takie coś- długopis parkera lub watermana zasypie jakimiś cukierkami w pudełku i do tego jakaś dziecięco-młodzieżowa wersja książki o JP II. Co o tym myślicie??


Zrobiliśmy zdjęcie paszportwe, śmeszne takie hehe

To takie po 5tym roku zycia też są??

Co do komunie. Ja myślę, ze taki album to fajna rzecz, chociaż nie wiem czy Młody się z tego ucieszy. Wiadomo jak to dzieciaki. Ja bym może kupiła skromniejszy album i np rolki??

Czesc!
Dochodzimy do siebie po chrzcinach...
Wszystko się udało, ale chalupki jeszcze do ładu nie doprowadzilam, a mała się całkiem mi rozregulowała :-(
Na pewno nie nadrobię, ale możę wieczorkiem poczytam.
Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko w porządeczku :-D
Pozdrawiamy z Izunią

Izunia bosko wygląda na tym zdjeciu z tulipanka,i Jaką grzeczną fryzurkę ma. A w rytm wejdziecie...

POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZYBKO BŁAGAM POTRZEBUJE!!!

co mam zrobic jak zachlapałam białą bluzke sobiek z czerwonej kapusty????????? please...............................

Nie wiem...moze solą posyp i zapierz...w sumie sól na wino pomaga ale może i tym razem??
 
Wróciłam od koleżanki. Haneczka grzeczniutak. Prawi jakby dziecka nie było. Koleżanka w lekkim szoku. Dostaliśmy kolejny kocyk...5ty do kolekcji. Mamy już biały, zółty, niebieski, różowy i teraz zelony heheheheheheheh. Ale przyda sie;-)
 
Hejka ja dzis zabiegana wpadne poznym wieczorkiem to poczytam.
Dla informacji @ brak:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Test robiony wczoraj NEGATYW!!!! Mam nadzieje ze nic się nie zmieni z wyjątkiem tego że w końcu pojawi się @
Buziam do wieczorka
 
No bo pokręciłam trochę:zawstydzona/y:

Szykujesz sie na komunię taaak?
Pisałaś że chcesz ksiazkę o JPII - a ja sobie zakodowałam album ze zdjeciami JPII.
Ksiazka fajna rzecz;-)

A Albumy z pamiątkami po 5 roku życia dziecka też sa?
 
reklama
no jakas ksizke taka dziecieco młodziezowa o JP II, czytałam ze w empiku mozna dostac w wersji komiksowej nawet no i srebrny długopis i to zasypac czekoladkami i zapakowac w ozdobne pudełko

a album po 5 to taki geddes masz na myśli?? a to nie wiem, nie widziałam

a bluzke w kocu zalałam zimna woda z ludwikiem.... obaczymy
 
Do góry