reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Majeczka - no to gratki dla Rubenka. Kolejny ząbkowicz dubeltowy :-D
Kaka fajnie, że się udało znaleźć przyczynę histerii.
Anai, Tuśka też zasypia sama na macie - równie mocno mnie to dziwi i cieszy:rofl2:
Ale jak śpi sama w nocy w łóżeczku (kłądziemy ją zaraz po kąpieli i czekamy do pierwszego karmienia z tymi przenosinami) to się wierci, budzi co pół godziny i jakoś sobie miejsca nie może znaleźć. Może jak zacznie przesypiać całe noce, to się zmieni. Zobaczymy.
 
reklama
I ja sie witam:-) Bede nudna ale nocka u nas jak zwykle;-)Maly wstal o 7.30 z usmiechem na twarzy ze jeszcze do 8 polezelismy w wyrku:tak:
Wczoraj padlam jak mucha, nawet 1/3 ilmu nie obejrzalam:-)

Justynka no fajny dresik ale cena:szok: Jacek np. nigdy nie kupuje sobie ubran na targach, przez net albo jakis tanszych musi miec markowe, a mnie to obojetne jak cos mi sie podoba to nie ma znaczenia czy kosztuje 200 czy 50 zl;-)Kiedys moja ulubiona marka byl Orsay (teraz nie ma tam na mnie rozmiaru:rofl2:)bo mozna tam bylo kupic sporo fajnych rzeczy w przyzwoityc cenach:rofl2:

Kaka a jak tak mala usypia sama nie kusi cie zeby tam przynajmniej posiedziec przy niej?? Moj maly tez sam zasypia ale szkoda mi go jakos samego zostawiac i albo klade sie obok niego i trzymam za raczke albo siedze obok lozeczka:sorry2:
Wyslalam przedwczoraj jacka do sklepu po zakupy dla malego.....niby moglam sie spodziewac ze znowu cos odwali ale ludzilam sie ze tym razem kupi wszystko dobrze. Wczesniej wyszukalam mu na allegro wszystkie rzeczy do kupienia zeby wiedzial jak co ma wygladac, a ten zamiast gryzaczka Tomme Tippee kupil taki zwykly gryzaczek ktorego maly nie moze wlozyc do ust, zamiast smoczka kupil 4 smoczki TT do butelek-my uzywamy Lovi...A najlepsze ze kazalam mu kupic mleczko nawilzajace nivea baby a geniusz kupil mi caly zestaw kosmetykow nivea....dla mnie:-DPoprostu brak slow....
on jest nie do podrobienia:)))))))))))))
A u nas był 2 godzinny spacer bez ryku tralalalalala
super
Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Zauważyłam,że Rubenkowi wychodzą na raz dwa ząbki na dole!!! Widać koroneczki takie bialuśkie:tak::-DAle mu wcześnie te ząbki idą...A ja się zastanawiałam dlaczego on ostatnio tak marudzi no i ma taką luzną kupkę. Poza tym bardzo się ślinił i pchał wszystkie zabaweczki do buzi-łącznie z książeczkami

Rubenek też śpi w nocy w łóziu z nami:tak:
no GRATKI kolejny zębolek w naszym gronie;-)
Wesolutka powodzenia na wizycie w PL
Agniesia mój tez mały informatyk. teraz tez oczywiście na moich kolankach:baffled:
Anna oby nic sie nie rozwineło
Kasia ja uwielbiam nawet najmniejsze zmiany:tak: i dobrze xze gulasz uratowany, czyżby metoda na ziemniaka?:-D

Ja w końcu zasiadłam do kompa ale mały tak mi sie wierzga że chyba długo nie posiedze a zrobiłam sobie kawke:-:)-:)-(
 
witam my po spacerku, snieg pada, las za;liczony satajnia zrobiona, wieczorem aerobik
kaka gratki, my tez dzisiaj 2 h bez płaczu
majeczko jejku wielkie gratulacje
 
Dzięki dziewczyny:tak::-)
Ale miałam w nocy sen...no bo ostatnio podczas przytulanek była nie dokońca jasna sytuacja (a używamy tylko gumeczek...):baffled: no i mój mózg mi figle w nocy płatał... A więc śni mi się,że okres się spóznia więc robie test ciążowy...a tu dwie grube krechy...:szok: Ja mówię o tym M a on mówi to teraz będzie Tomuś:confused: I się obudziłam i mu opowiadam...a on...LEPIEJ SOBIE JAJEC NIE RÓB:-DHEHE
 
Majeczko, gratulacje!:-) wiesz że dla znalażcy prezent się należy??:-p:rofl2:
my szukamy ale nic nie widać narazie, Laurita miała skończone 5 jak pojawił się pierwszy no to może i tym razem będzie za miesiąc:happy:

mojego kuzyna córka w grudnia skończyła rok i nie ma jeszcze żadnego ząbala:sorry2:
 
Majeczko, gratulacje!:-) wiesz że dla znalażcy prezent się należy??:-p:rofl2:
my szukamy ale nic nie widać narazie, Laurita miała skończone 5 jak pojawił się pierwszy no to może i tym razem będzie za miesiąc:happy:

Dzięki
Ojej nie pomyślałam o tym:szok: no to się pomyśli:tak::-)czekam właśnie na kaskę Z ROZLICZENIA ( PITY) Wcześnie się rozliczalismy może szybciej będzie zwrot:tak:zobaczymy.
Rubenkowi matę chcę kupić:tak:
 
CZsc dziewczyny my po lekarzu opisałam na watku lekarzowym a na watku zamknietym o wizycie kolezanki. Miłego popołudnia
 
Hej
Ja dopiero wrocilam JEJKU zmeczona jestem.Oliwia byla z niania mloda :tak:I byla bardzo grzcna Ja jej zostawialm od M telefon i dzwonilam do niej co jakis czas Wiec bylam w stalym kontakcie.Wiecie co jakos z nia sie nie obawialam zostawic dziecka Mimo ze jest mloda i moze nie ma az takiego wielkiego doswiadzcenia Ale bylam jakas spokojna o moje sloneczko:tak:

Oliwia wczoraj troche kaszlala i dzis rano tez :-(Magdzie kazalam sie przygladac czy kaszle i mowila ze tylko rano Ja od nocy sie gorzej czuje M poszedl wlasnie do apteki bo czuje ze pomalu cos mnie bierze :no:

Oliwia drzemie a ja lece was poczytac
 
reklama
A u nas był 2 godzinny spacer bez ryku tralalalalala.

Chyba wiem w czym był problem...zaczełam zakłądać jej szaliczek pod szyję a wcześniej miała pieluchę...dzis była pielucha...tarmosiła ją pół drogi;-) a pół drogi spała.:-D
No i problem rozwiązany a tak wogóle to gratki dla Hanusi, że była grzeczna.
Za to mój dziś na spacerku wiercił się i marudził.
Myślałam, że walnął kupsztala i pędem do domu ... a tu nic.
Po prostu chyba pogoda się jemu nie podobała :baffled:

Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Zauważyłam,że Rubenkowi wychodzą na raz dwa ząbki na dole!!! Widać koroneczki takie bialuśkie:tak::-DAle mu wcześnie te ząbki idą...A ja się zastanawiałam dlaczego on ostatnio tak marudzi no i ma taką luzną kupkę. Poza tym bardzo się ślinił i pchał wszystkie zabaweczki do buzi-łącznie z książeczkami

Rubenek też śpi w nocy w łóziu z nami:tak:
Gratki dla Rubenka.

Hej
Ja dopiero wrocilam JEJKU zmeczona jestem.Oliwia byla z niania mloda :tak:I byla bardzo grzcna Ja jej zostawialm od M telefon i dzwonilam do niej co jakis czas Wiec bylam w stalym kontakcie.Wiecie co jakos z nia sie nie obawialam zostawic dziecka Mimo ze jest mloda i moze nie ma az takiego wielkiego doswiadzcenia Ale bylam jakas spokojna o moje sloneczko:tak:

Oliwia wczoraj troche kaszlala i dzis rano tez :-(Magdzie kazalam sie przygladac czy kaszle i mowila ze tylko rano Ja od nocy sie gorzej czuje M poszedl wlasnie do apteki bo czuje ze pomalu cos mnie bierze :no:

Oliwia drzemie a ja lece was poczytac
Dorotko zdrówka i ciesze się, że jesteś zadowolona z tej młodej opiekunki.
 
Do góry