reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
beza na wyczucie to bardziej aktywny ostatnio jest na górze brzuszka, mam małą nadzieję że to nóżki, ale dopiero 9-go mam wizytę i usg
Martynka super że nie musiałaś zostać w szpitalu i że jesteś zadowolona z opieki w Pucku :tak:
Marma trzymam kciuki za zdrowie M
czarna ja też z tych niewielu kobitek którym się nie spieszy na porodówkę, tak między 15 a 20 chciałabym urodzić ale wcześniej niekoniecznie :tak:

kurcze idę walczyć z kurzem, u nas wystarczy uchylić okno i pełno pełno piachu i kurzu wlatuje a dziś jeszcze strasznie wieje
 
MINISIA to juz rozumiem ;-)
Jestem ciekawa czy jakbym mie cos niepokoilo albo poprstu chcialabym zobaczyc jak wychodzi moj zapis na KTG to czy w moim szpitalu by mi tak to zrobili i wypuscili do domu Czy musialabym miec jakies skierowanie na takie ktg ?

MAGDASF napewno Jackowi bedzie smakowalo Mnie juz slinka cieknie po samym opisie :-)
PPATQA no M sie wciaga wlasnie dugi raz dzwonil przed chwila i jest oki :-) Jeszcze robi i ciekawe jak dzis dlugo ? ;-)

A mnie zas zlapal bol chwilowy jak na @ brzuch sie wtedy twardy zrobil i puscilo za chwile Kurcze moze cos sie u mnie tam przeciera hehe Choc ja szukam kazdego sygnalku i sie ciesze jak cos sie dzieje i moze to glupie ale ciesze sie jak cos boli heheh tylko aby jeszcze ten bol cos oznaczal ze cos sie dzieje do porodu hehe, to ja i tak wiem ze to sa chyba malo znaczace bole bo ja tez czuje ze bede mozolna do porodu :-(
 
Czarna ja mysle o tym Olejku rycynowym mozecie mi powiedziec cos wiecej???wie ktoras?? gdzie go kupic:zawstydzona/y:? i jakie ma dzialanie-wywola biegunke?? slyszalyscie moze cos o nim czy faktycznie taki skuteczny??
Bo bym siue skusila:sorry2:
Domi ja słyszałam, że jedna położna poleciła dziewczynie zrobić kawę, dolać łyżkę oleju rycynowego i to wypić gorące. Ponoć b. skuteczne, ale ja bym się bała takich praktyk stosować.
 
i olej i kawa wzmagaja perystaltyke jelit więc cośik w tym jest,
Ja może namówie M popołudniu by mi meble poodsuwal i posprzatam pokój, jutro sypialnie. Zostana okna i uzykowanie łóżeczka. ale zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Magdasf wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:tak::tak:
Martynka dobrze ze Cie wypuscili i fajnie ze byli tacy mili to dobrze wrozy:tak::tak:
Ja dzis dobrze spałam po wczorajszym sprzataniu:tak::tak:pogoda jest okropna, chodze przybita i juz chce urodzic, a tu nawet skurczu jednego niemam i chyba nawet brzuch mi nieopadł bo niebiegam siusiu, jest tak jak wczesniej, w nocy wstaje tylko raz. miłego dnia.
Justynko, Minisia moze dzis cos w koncu was wezmie:-):-):-)
 
Czarna ja mysle o tym Olejku rycynowym mozecie mi powiedziec cos wiecej???wie ktoras?? gdzie go kupic:zawstydzona/y:? i jakie ma dzialanie-wywola biegunke?? slyszalyscie moze cos o nim czy faktycznie taki skuteczny??
Bo bym siue skusila:sorry2:

W aptece albo w zielarskim dostaniesz.
Trzeba to wypić - obrzydliwe.
A efekt przeczyszczający dosyć gwałtowny i nieprzyjemny.

Polecam olejek do kompresów na włosy - wzmacnia i przyciemnia.
Warto nim również smarować rzęsy - robią się grube, czarne i błyszczące :tak:
 
minisia jest dużo na forach o olejku rycynowym ale informacje skrajnie sprzeczne - raz że niektóre położne same zalecają lub podają a niektóre wręcz przeciwnie, ponoć na opakowaniu czy ulotce jest zakaz stosowania w ciąży. Ale wnioski dziewczyn które stosowały są najczęściej takie żeby użyć go dopiero jak akcja się zaczyna, są skurcze ale nieregularne, najpierw mocno przeczyści a potem w większości się rozkręca poród. Natomiast wyczytałam ostrzeżenia żeby nie używać przed terminem lub po jeśli nie mamy skurczy. Sama nie mam z rycyną doświadczeń ale chyba się jednak nie skuszę;-)
 
Hey Dziewczyny!!!!!!!!
U nas jednak pochmurno:dry:, ale co mi tam... M. wraca,a le sam nie wie o której, bo nie wiadomo, jak szybko skończą. Ważne, że dziś:-p:-p:-p
Posprzątalam, pozmywałam, pranie się "robi", teraz jeszcze wysuszyć włosy i ruszam w miasto na zakupy. Mam nadzieję jutro przywieźć z M. łóżeczko i w końcu zrobić przemeblowanie, bo i w komodach Maluchow muszę posprzątać, schować Juli letnie rzeczy i ogólnie "ogarnąć".

Minisia, z tym olejkiem, to ja czytałam, że dwie-trzy łyżki i czyści konkretnie. A przeczytalam to na wątku porodowym sierpniówek.
Magda, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!!!!!!!!
Dorotka, myślę, że Twojemu M. się jednak podoba!!!!!!!!!!!!!!

Trzymam za wszystkie mamusie kciuki!!!!!!!!!! Miłego dnia!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dzieki!!!
Wlasnie pomylam okna, pozamiatalam,odkurzylam chalupke, pomylam podlogi i wytarlam kurze teraz czekam;-)
Musze poszukac cos na forum o tym i jeszcze przemysle czy to kupic.Boje sie tego ze mnie przeczysci i nic wiecej:baffled:
 
Do góry