reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patryk - 27 HBD - 700gram - 33cm - 4 APG.

reklama
Kasiu, mały jest "bombowy" :):):)

Fajny facet Ci w domu rośnie :):)

Może na wiosnę, gdy choróbska pójdą precz zapoznamy naszych chłopaków ze sobą, a my napijemy sie kawki :-). Co Ty na to?
Mieszkamy od siebie rzut beretem, aż wstyd sie nie spotkać ;);)
 
Wiolunia ! No jasne :) jestem oczywiście za !! :) jak tylko trochę cieplej się zrobi to spotkanie jest obowiązkowe :) ja najwyżej napiję się herbaty bo kawy nie piję :) Wiolu a co u Was wogole? ja to nawet czasem nie mam kiedy napisać ,ale to nie znaczy że o Was nie myślę. :* będę się częściej odzywała na gg :* buziaki dla Was wszystkich dziewczyny !! i dla Waszych maluchów !! :*
 
No to super :)
Cieszę się i czekam na cieplejsze dni.

U nas do przodu. Szymon chodzi, powoli zaczyna gadać jest tylko jeden problem...chyba podczas cesarki nie odcięli mi pępowiny :-D:-D, syn nie spuszcza mnie z oka, wisi non stop na nogawce, jesteśmy jednością hehehe.
Poza tym jest ok, za m-c kończy 2 lata...nie do wiary, ze to już 2 lata :)
Zdrówka dla Patryka :)
 
Hej dziewczyny :)
Wybaczcie mi że nie pisałam, ale miałam problemów trochę na głowie. Już piszę co u Nas :) Wszystko wporządku, byliśmy w Łodzi 5 marca, dostaliśmy 4 synagis. Patryk ma 74 cm i waży 7 kg :) w srodę 20 marca jedziemy do Kardiologa. Ogólnie raz w tygodniu jeździmy do Bełchatowa na rehabilitacje NDT BOBATH. A Patryk to śmieszek i łobuz :) 1 kwietnia chrzciny :)
WP_000411.jpg
 

Załączniki

  • WP_000411.jpg
    WP_000411.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 123
Hej Wam ! Pewnie część z Was juz o mnie zapomniała :p a może i nie? :) U nas jakoś leci dzień za dniem.. idą zęby.. wrzask, skrzek i wiele innych różnych odgłosów :) rehabilitujemy się raz w tygodniu. We wtorek jedziemy na konsultację do CZMP (Patologia Noworodka) i będzie miał Patryś robione USG głowy tak kontrolnie. 1 kwietnia Patryk miał chrzest :) a tu dla Was kilka zdjęć :*
WP_000679.jpgWP_000666.jpgV__6B00.jpg WP_000615.jpgSDC10949.jpgSDC10954.jpgSDC10983.jpg
 

Załączniki

  • WP_000679.jpg
    WP_000679.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 127
  • WP_000666.jpg
    WP_000666.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 128
  • V__6B00.jpg
    V__6B00.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 119
  • WP_000615.jpg
    WP_000615.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 128
  • SDC10949.jpg
    SDC10949.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 157
  • SDC10954.jpg
    SDC10954.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 133
  • SDC10983.jpg
    SDC10983.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 125
Kasiu oczywiście, że nie zapomnieliśmy :-):-)

Super synek Wam rośnie...a jaki elegant w dniu chrzcin :):)...i to zawadiackie spojrzenie :):)

Fajnie, ze mały jest zdrowy.
A jak ruchowo??? Bo 1xw tyg rehab może świadczyć, że jest bardzo dobrze :-).
Buziaki dla Was...ciepłe dni się zaczęły, więc zapraszamy do nas w odwiedzinki. Czekam na jakis konkretny termin ;-);-):-)...bez wymigiwania sie hehehe.
 
reklama
Do góry