reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

reklama
Pati zaraz będzie rok :((((((((((((((((((((((((((((((((
a smutek wiciąż taki samy.....
nie rozumiem tego życia, to sie nie powinno stać.....

brakuje nam Ciebie....

zerkaj na swoich "facetów"...
 
Pati ja rowniez pamietam i ciagle Cie wspominam - nie znalam Cie osobiscie ale jestes w moim sercu razem ze swoja coreczka do dzis
(***)
 
Pati26 i Weroniczko
Jutro będzie juz rok jak odeszłyscie zarem z naszego świata.
Tak bardzo ciężko jest w to uwierzyć że Bóg potrzebował was obie tam na górze.
Ściskam was bardzo mocno.
Pati zawszę będę Cię pamiętać uśmiechniętą bo taka zawsze byłaś radosna uśmiechnięta.
Zostawiam dla was Światełko
[*]
[*] ;(
 
Pati, dziś mija rok. Nadal pamietamy o Tobie i Twojej córeczce.
Zawsze jak ide kupic cukierki urodzinowe do przedszkola dla córci to mysle o Tobie, bo przeciez spotykałysmy się w sklepie jak Ty kupowałas cukierki dla Samuelka....ech....dlaczego to zycie takie niesparwiedliwe....

Dla Was kochane.....
 
ja tez pamietam
rok temu ten dzien byl dla mnie strasznym przezyciem
z jednej strony radosnym,bo w rodzinie urodzilo sie dziecko,z drugiej Wy ...i dzis Wiktoria konczy roczek a Was rok jak juz tu nie ma....:(
do dzisiaj nie wierze,nie dociera do mnie,ze cos takiego moglo sie stac...
Pati dbaj o chlopakow z gory,beda Cie dlugo potrzebowac i ucaluj Weroniczke
dla Was dziewczynki [']['][']['][']
 
Dziewczyny to już rok jak patrzycie na nas, rok jak jesteście razem..powinnyście być tu z Waszymi chłopakami...tam na gorze Weronisia pięknie bije brawo, mówi mama, rozrabia, Pati uczy ja co wolno czego nie..Mała czasem patrzy na dol i robi papa, ale nie na pożegnanie, ale na "do zobaczenia"
Pamiętam
[*]
[*]
 
Pamietam tą historię. Strasznie mnie zasmuciła. Świat nie jest sprawiedliwy..
Spoczywajcie w pokoju
[*]
[*]
 
reklama
Do góry