reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

[*]
[*]
Śpijcie spokojnie Patrycjo i maleńka Weroniko... Straszna tragedia. Wyrazy współczucia dla męża i synków.
Nie znałam Pati, nawet z forum, ale nadal mam łzy w oczach...
 
reklama
Nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywa rodzina. Boże miej w opiece męża i synów Patrycji i wszystkich którzy ją i Weronisię opłakują. Trudno zrozumieć czemu Bóg je do siebie zabrał... Modlę się za Was dziewczynki i za tych którzy tu na ziemi Was opłakują. Mam nadzieje ze Maż Patrycji podniesie się i udźwignie na swych barkach te straszne chwile wypadku i utraty swoich dziewczynek. Boże miej go w opiece...
 
[*][*][*]najgłębsze wyrazy współczucia dla najbliższych [*] [*] [*] za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie Bóg ich wezwał do siebie
 
Nie znałam Pati ani osobiście ani nawet przez forum, jednak za każdym razem wchodząc na strony BB i widząc jej zdjęcie czuję potrzebę napisania paru słów...
Wiem aż za dobrze co znaczy stracić najważniejszą osobę w swoim życiu, nie wyobrażam sobie stracić dwóch takich osób, wierzę jednak i modlę się o to gorąco że rodzina będzie miała tyle siły aby sobie z tym poradzić... życzę Wam tego z całych sił.
Dla Pati (*)(*)(*)
 
reklama
Do góry