reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

reklama
Nie potrafie zatrzymac lez..... Wieczny odpoczynek ......
[*]
[*] Pati bedzie nam brakowalo Twojej radosci i Twego optymizmu .........
 
dla Pati i Weroniczki
[*]
[*]
[*]
na zawsze w naszej pamieci

dziekujemy Ci za to ze z nami bylas na wrzesniowkach
za Twoje pelne optymizmu posty
za kazda dobra rade jaka plynela z Twojego serca
i za te krotkie chwile ktore moglysmy spedzic z Toba
odpoczywajcie w spokoju
 
Witam;(Nie znałam Pati26 osobiscie ,ale była z mojego miasta;(i pisała na watku bydgoskim,pamiętam jak weszłam na forum to on pierwsza rzuciła mi sie w oczy..piekny szczery usmiech,piękna dziewczyna...
A teraz jak sie dowiedzialam ze zgineły ,to łzy leciały mi ciurkiem;(((
Jakbym ja znała osobiscie;(
Łaczę sie w bólu z rodziną i męzem który teraz musi byc silny dla swoich synków,dla niego to teraz jedyne pocieszenie ze ma ich!!
A drugie pocieszenie(jezeli mozna tak to nazwac)to ze Pati jest teraz ze swoja córeczka w niebie z aniołkami:-:)-(
[*]
[*]
 
Śpijcie w spokoju
[*]
[*]

Pati byłaś wspaniałą kobietą i na pewno matką. Tragedia pozostawia nas z wielką pustką w sercach. Spoglądaj z córeczką na swoich mężczyzn z nieba, daj im siły aby dali sobie radę bez najważniejszej kobiety w ich życiu...

Dziękujemy za dobre rady za to że byłaś z nami, za to że Twój optymizm dodawał nam sił i był tak wspaniale zaraźliwy. Dziękujemy...
Zawsze będziemy o Tobie pamiętały...
 
reklama
Do góry