reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Przyłączam się do życzeń dla Shannie- pewnie w weekend była impreza ;) hi hi.. jak sobie pomyślę jaki wybór była za czasów mojego dzieciństwa, to się robię zazdrosna o dzieciaki:-D,
ale Domiska napisz jakie urodzinowe przyjęcie zrobiliśćie, jestem ciekawa, bo teraz to też podlega modzie ;-):-D...więc jakie są teraz trendy w usa?:-p

a wracając do kwestii rasismu w pl, to z drugiej strony tak jak piszesz- jest ciepłe przyjęcie, wychodzi na to że nikt nie pozostaje obojętny po prostu:tak:,
w parku, gdzi ejestem prawie codziennie mam kilka znajomych, sąsiadek, które zachwycają się ilekroć nas widzą (to jest bardzo miłe i podbudowujące na duchu:tak:)

a teraz z innej beczki- strasznie nam się ochłodziło..rano ze zdziwieniem zauważylam tylko 10 stopni!!, potem było trochę lepiej, ale i tak byłam jedna z dwóch osób na spacerze:-D...także taki weekend mamy, dzisiejszy pozytyw nr1 to nowy wynalazek małej: gardłowe dźwięki, które wydaje jak jakieś zwierzątko:-D..tygrys, lew..kto wie kogo naśladuje :confused:

a co u Was dziewczyny?
 
reklama
:-)jeny dziewczyny jak patrze na wasze maluszki to cudenka sliczniutkie takie.ojciec mojego dziecka(jeszcze nie narodzonego)jest z iranu i moi znajomi wraz z rodzina przyjeji go z dystansem wiec przykro mi jest bo jego rodzina przyjela mnie zcieplo i serdecznie.juz sama sie niemoge doczekac porodu ciekawosc jak bedzie wygladac moja dzidzia jest ogromna ale jeszcze duzo czasu przedemna.pozdrawiam wszyskie mamy i moc calusow dla pieknych pociech.papatki;-)
 
MAMINA nie martw sie rodzinka jeszcze zmieni nastawienie do Twojego partnera i zaakceptuja go. U mnie bylo podobnie jak sie dowiedzieli ze jest z Albani, ale poznali go i teraz non stop pytaja o niego :-) musisz dac im tylko troszke czasu :-)
A w ktorym tygodniu ciazy jestes no i wiesz juz co bedziesz miala?
PS. ladnie dzidzia sie ulozyla do zdjecia hehe :-)

ELETE no zimno jest strasznie <brr> i jak sobie pomysle o tej deszczowej pogodzie w Angli to mi sie smutno robi... ZEGNAJCIE SPACERKI :-)
 
Witam :-)
My też zimno mamy więc ze spacerów rezygnujemy, lepiej paru gości z dziećmi przyjąć do domu i dobrze się bawić :tak:
mamina77 to normalne że rodzina boi się o ciebie, przejdzie im to większość z nas to przechodziła :-D Ale z czasem wszyscy się przyzwyczaili :tak:
Kornasia gratuluję zaręczyn :)
 
AISAH dziekuje :-)
DOMISKA zazdroszcze pogody !!! :-) kocham stany i naszym marzeniem jest zam,ieszkAc w Californi :-) MARZENIA SIE SPELNIAJA ooooo <lol>
a tak z ciekawosci z jakiego filmu jest coloorado springs?? gnebi mnie to za kazdym razem jak czytam skad jestes!! :-)
 
Ostatnia edycja:
haha nie wiem z jakiego filmu jest Colorado Springs :D hehe wiem ze Denver tuz obok nas bylo bodajze w Dynastii?:)

elete hehe nie wiem jakie trendy sa w usa.. zaleznosci od upodoban dziecka :D my nie robilismy bardzo duzej imprezki w tym roku ze wzgledu na to ze moja babcia nam zmarla moze jakis tydzien przed urodzinkami :(
ale mala sobie zazyczyla urodzinki z myszka miki :D wiec obrus, serwetki, talerze, kubki i dekoracje domu itd byly z myszka miki :d nawet uszy myszki miki mielismy na glowie :D


aj my dzis sie wybralismy na wycieczke na poludnie colorado ajjj jaki zar byl ooo mamoooo :D ale bylo dosyc fajnie, Jechalismy do hodowcy wybrac szczeniaczka :) no i wybralismy - jeszcze poltora tygodnia musimy poczekac i bedzie z nami :D
 
Przyłączam się do gratulacji dla Kornasi!!!:-)

Domiska-ten pies to jest prezent, tak? jakiego wybraliście??
bardzo lubię psy a jak na razie mogę sobie tylko pomarzyć, dlatego chociaż się zapytam;-)...
my też mamy uszy myszki miki- na razie używamy do zdjęć na nieświadomej niczego małej:-D...

a pogodowo- mamy już bardzo chłodne poranki i wieczory...drzewa tez już powoli zmieniają barwy...idzie jesień :-(...

my ostatnie szczepienie w tym roku mamy zrobione, na grypę nie robimy...
a w następnym tygodniu (ja już nie mogę się doczekać) idziemy zobaczyć zajęcia dla bobasów, mała będzie w grupie o nazwie salamandry:-)...to z serii: "nie siedź z dzieckiem w domu" i żeby lepiej znieść nową porę roku;-):-D

a co u Was dziewczyny?
 
reklama
elete nie rouzmiem piesek to jaki prezent? w sensie od kogo dla kogo???

pieska my kupujemy od chodowcy dosyc drooogi jest wiec raczej go nikomu bysmy nie sprezentowali hihi :D rasowy z rodowodem itd :d
juz sie nie moge doczekac!:D
 
Do góry