reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
Witam dziewczyny....
My tez biegamy, pogoda byla ladna ostatnimi czasy, wiec szkoda w domu siedziec, ale zagladalam pare razy i cisza... :-)
Kornasia co do implantu, to tez mialam zamiar go sobie sprawic, bo niewidoczny, i spokoj masz na 3 lata, ale jak poszlam do przychodni, to lekarka mi odradzila... Mowil mi, ze nie powinna tego mowic, bo niby produkty maja zachwalac, i decyzja musi byc Twoja, ale podobno miala kilka pacjentek, ktore strasznie narzekaly, bo mialy baaardzo obfite okresy... Ja chcialam tez implant, bo po tabletkach mam straszne hustawki nastrojow, ale implant by tego nie zmienil, wiec zostalam przy tabletkach. Pozdrawiam
 
Witam!Wreszcie cos ruszylo.Ja tez nie siedzialam w domu bo pogoda wzgledna ale za to wieczorem na necie he he.Chodze bardzo pozno spac,nie moge przywyknac do tego zeby sie polozyc wczesniej.Pracowalam tylko na nocki przez ostatnie 13lat takze teraz moge siedziec na kompie ho ho...
Kornasia ja mam implant i jestem zadowolona,moja kumpela zalozyla rok temu i tez jest ok.
 
witam z rana :-) co do implantu to ja sie boje tylko ze bede miala obfite miesiaczki, bo reszta to same plusy wg mnie.Ale wczsniej nie mialam z tym problemu wiec zaryzykuje :-) mam tylko nadzieje ze bedzie skuteczny :-) Moj E sie smieje ze mi spinke do wlosow wczepia i powiedza ze to implant :-)
REINITA co do wkladki to slyszalam ze one sie przemieszczaja i wypadaja czasem :szok: dlatego stwierdzilam ze nie bede ryzykowac... a w polsce nie ma wogole implanta czy sa platne? a wkladka jest platna?:confused: wkorza mnie ta Polska sluzba zdrowia bo za wszystko trzeba placic !! :wściekła/y: np., za szczepionki dla dzieci. wszystkie kraje europejskie maja bezplatne, a POLSKA oczywiscie musi sie wyroznic !:wściekła/y:
BUKILA ja tez w nocy nie moge spac moge siedziec do bardzo pozna, co mnie wkorza strasznie bo nie wiem co mam ze soba zrobic jak juz wszyscy spia....no i pozostaje tylko komputer :-(

Pogoda zapowiada sie w miare (nie wyglada zeby padalo), wiec pewnie z Diana wyruszymy na podboj parkow :-) tylko jak wstanie moj spioszek ;-)
MILEGO DNIA ZYCZE MAMUSIE :-):-):-)
 
czesc dziewczyny,wkoncu watek sie znowu wznowil:-)
Ja to bym sie bala implanta(ze jakies komplikacje beda albo cos)wolalabym chyba szczepionki brac co 3 miesiace,ale po nich czesto sie wogole nie ma okresu a to tez nie dobrze bo bym sie bala ze moze jestem w ciazy wiec musialabym robic test co 3 miesiace przed wzieciem nastepnej:-Dja stosowalam plastry.co tydzien zmienialam (nie zawsze o tej samej porze;-))ale pomagaly...
 
ja sie tez zastanawialam miedzy zastrzykami ale jak mi cos nie bedzie apsowalo z implantem to bede probowac dalej :-)
Co u Was kobietki slychac? czemu sie nie odzywacie?
MADZIA co u Ciebie jak malenstwo?
U mnie Diana ostatnio ma zle dni :-( marudna jest strasznie ... nie wiem o co chodzi....
Idziemy zaraz do cioci na pogaduchy :-) i mam nadzieje ze Diana Pogaworzy sobie z kolezaneczka :-)
POZDRAWIAM SERDECZNIE :-)
 
Witam!
Dziewczyny mam do Was prośbę,poszukuje przepisów na dania kuchni afrykańskiej m.in egusi,fufu, [FONT=&quot]shaki ewedo, amala dudu,eba,eyin.[/FONT][FONT=&quot]Byłabym bardzo wdzięczna [/FONT][FONT=&quot]jeśli podzieliłybyście się swoimi doświadczeniami:[/FONT][FONT=&quot]):-)
[/FONT]
 
U nas dzisiaj pogoda siadła:baffled:...
Paloma od czasu szpitalnej przygody jest niesamowicie spokojna, zero problemów z kupami czy ulewaniem:happy:...niepokoja mnie jednak cały czas te pleśniawki. Nie ma ich dużo, bo po każdym czyszczeniu język ma czysty, ale potem znowu pojawia sie nalot. Moja mama dzisiaj mi doniosła, że na pleśniawki dobry jest mocz:confused::confused: Trochę mi niedobrze jak pomyślę, ze miałabym pakować dziecku jego własne siuśki do buzi, a z drugiej strony wierzę, że to może działać, bo nawet o tym czytałam....w każdym razie ja najpierw wypróbuję inne sposoby zeby się cholerstwa pozbyć:sorry2:

Kornasia - tu wszystko jest płatne:wściekła/y: Wkładka to wydatek rzędu 1000 zł z zamontowaniem, więc wolałabym wydać te pieniądze na coś z czego byłabym zadowolona. Na wkładkę namawia mnie mama, bo miała 2 przez 10 lat i nic się złego nie działo. Implantów w Polsce jeszcze nie ma z tego co czytałam. Wiem, że niektórzy ginekolodzy sprowadzaja je specjalnie dla pacjentek...więc myślę, że koszty będa podobne bądź większe niż wkładka...juz nic nie wiem:baffled::baffled:
Jak działa taki implant? To są po prostu hormony wszczepiane w skórę, które się stopniowo uwalniają?? I co jak wystapią jakieś skutki uboczne?....
Kurcze, chciałabym zainstalować sobie coś o czym nie musiałabym nieustannie pamiętać, i żeby to coś nie powodowało tak drastycznego spadku libido jaki mam po tabletkach:szok:...help!!:-D

Kornasia a kiedy Twoja Diana zaczęła się uśmiechać? Ja czekam i czekam i nic:no:...a tu już 2 miesiące mijają.

Madziaaa - daj znać jak się czujesz?? I czy imię wybrane;-)...

Pozdrawiam dziewczyny!!
 
Czesc dziewczyny...
Reinita pamietam, ze moja mala zaczela sie swiadomie usmiechac dokladnie jak miala 6 tygodni... Na poczatku tylko sporadycznie, ale pozniej wiecej i wiecej, a teraz to jej usmiech z pyszczka nie schodzi :-D Ale nie jest powiedziane, jak wiesz, kazde dziecko rozwija sie wlasnym tempem... Ale wydaje mi sie, ze lada dzien i Twoja malusia tez zacznie...
Co do zastrzyku, to ja nie chcialam, bo mimo, ze masz spokoj na 3 lub 6 miesiecy, to podobno mogo byc problemy z powrotem do naturalnego cyklu, jak przestaniesz brac... My planujemy kiedys drugie dziecko, wiec nie chcialabym miec z tym problemu... Po tabletkach, owszem, libido spada okrutnie, ale za pierwszym razem jak odstawilam, to w ciazy bylam po 3 miesiacach, a po zastrzyku nie wiem, ile bym czekala...
A tak ogolnie to co u Was dziewczyny? Dzis pogoda ladna, ja niedawno wrocilam z nauki jazdy... Za niedlugo egzamin... I boje sie, ze drugi raz obleje :-(... Pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja biorę tabletki i jak narazie jestem zadowolona :-)
My uczymy się chodzić, Aisza troche sama zrobi parę kroczków :tak::-) to jej ostatnie zdolnosci
 

Załączniki

  • fffff 432x462.jpg
    fffff 432x462.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 40
Do góry