reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Parwowirus b19

A które laboratorium pokazuje taki wynik? Możesz wstawić jakieś zdjęcie norm? I podkreślam jeszcze raz, najpierw rośnie igm a dopiero później igg, które u autorki pytania jest wysokie.
Ogólny poziom immunoglobulin bez kontaktu z patogenem to właśnie około 1,5. One są w organiźmie cały czas. Uaktywniają się w momencie gdy pojawia się wirus.
Najpewniej będzie skonsultować wyniki z lekarzem.
Diagnostyka🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_3831.jpeg
    IMG_3831.jpeg
    306,1 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Lekarz kazał powtórzyć wyniki ponieważ wychodzi na to że i to i to mam dodatnie .
 

Załączniki

  • Screenshot_20240524-113659.png
    Screenshot_20240524-113659.png
    54,6 KB · Wyświetleń: 71
Bylam niedawno w podobnej sytuacji. Lekarz powiedział, że niezwykłe rzadko Darzą się, że wirus zagraża płodowi. Dodał, że od ponad 30 lat pracy tylko 2 razy widzial dziecko zarażone parwowirusem A kobiet q ciazy zakażonych bardzo wiele. Wiec nie martw się na zapas, zapewne wszystko będzie do rzeczy. Znam ten stres, ale mój lekarz bardzo mjie uspokoil. I kolejna badania u mojego dziecka również to potwierdzaja
 
Bylam niedawno w podobnej sytuacji. Lekarz powiedział, że niezwykłe rzadko Darzą się, że wirus zagraża płodowi. Dodał, że od ponad 30 lat pracy tylko 2 razy widzial dziecko zarażone parwowirusem A kobiet q ciazy zakażonych bardzo wiele. Wiec nie martw się na zapas, zapewne wszystko będzie do rzeczy. Znam ten stres, ale mój lekarz bardzo mjie uspokoil. I kolejna badania u mojego dziecka również to potwierdzaja
A jakie miałaś wyniki ? I jak często usg robione ?
 
Przeciwciała igg i igm i wyszło ze mam świeże zakażenie tyle że stężenie przeciwciała nie było wysokie. Potem mialam usg u lekarza zwykle 2 razy i usg połówkowe. Lekarz nie stwierdzil nieprawidłowości. Powiedział że nie ma miesiąca zeby nie było ciężarnej z parwowirusem A zakażenie płodu widzial 2x w zyciu
 
reklama
Przeciwciała igg i igm i wyszło ze mam świeże zakażenie tyle że stężenie przeciwciała nie było wysokie. Potem mialam usg u lekarza zwykle 2 razy i usg połówkowe. Lekarz nie stwierdzil nieprawidłowości. Powiedział że nie ma miesiąca zeby nie było ciężarnej z parwowirusem A zakażenie płodu widzial 2x w zyciu
Moja siostra która tez jest w ciąży miała że mną kontakt, jej gin powiedziala, że skoro nie ma objawow toze zEby nawet jierobila badania przeciwciał. Miała pozniej usg I trymestr i również z dzieckiem wszystko ok
 
Do góry