reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

parens rzeszów

Nuna myślę, że wino nie zaszkodzi przy nawet dużych dawkach hormonów - tylko wiadomo z umiarem, bo to różnica 1 lampka a 1 butelka :-) Pamiętam że mi dr Mr przy ostatnich wizytach mówił, że jeśli chodzi o alkohol to najgorzej na komórki wpływa wódka i mocniejsze % alkohole. Wino, najlepiej czerwone półwytrawne w umiarkowanych dawkach wskazane.
Nuna a jakie zastrzyki bierzesz i w jakich dawkach?
Nuna ja mam wielką nadzieję, że Ci się powiedzie i spełni się to wielkie marzenie :tak:
Madziule, mimo że nie udzielam się teraz tak na forum, cały czas Was czytam i mocno z całych sił trzymam za Was kciuki &&& :-D
 
reklama
Nuna Ty masz dzisiaj podglądanko ? wielkie kciuki , będzie dobrze :-)
Madziula jutro Ty masz stresa , więc ogromne kciukasy za Was dziewczynki :-)

Jest nas strasznie mało , ale może stworzę takie prowizoryczne kalendarium .

Sierpień
30 - Nuna 25 podglądanko
31 - Madziula_87 podglądanko

Wrzesień
2 - Madziula 87 punkcja

Dziewczyny wpisujcie się , bo ja mam za krótką pamięć :-)
Kimka , Anulla , Anikola
 
Ostatnia edycja:
Madziulka badanka i podglądanko, przy tym stres niesamowity, ale muszę być spokojna, bo on mi w niczym nie pomoże!, także o 7 mam być w diagnostyce, a po 8 wizyta! Ciekawa jestem co tam u mnie się podziało przez te 2-3 kolejne dni :confused:
 
Nuna i Madziulki widzę, że z Was najaktywniejsze staraczki ostatnio :-)
trzymam mocno kciuki i nie dajcie się nerwom :happy:
 
Madziu Rz a jakie Ty masz amh?? Trzymam mocno kciuku aby ta jedna komoreczka ruszyla i sie zaplodnila! Ja tez tak mialam ze dopiero wieczorem zaczela sie dzielic. Oby u Ciebie tez taj bylo!
 
reklama
Do góry