reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Aniu ale jajek nachodowalas hihi super oby teraz do punkcji i sexiku na szkielku a potem to już z górki goyha zacznie potewszystkie po kolei a jakiemass zastrzyki teraz ..spokojnie ovitrel to spozastrzyk dasz radę :)powiedz mi kochana ile placilas za leki do stymulacji?jakie warunki mass z w tym mieszkaniu samodzielny pokój a łazienka jak ? Bo ja rozważam ta opcję jednak jest dużo taniej ....powodzonka
 
reklama
MARWOJ ja bardzo chętnie skorzytam z adresu apteki w Czechach :)) przede wszystkim to gratuluję Ci, że Wam się udało za 1 razem i to na dodatek bliźniaki!!! Super!!!! Kochana bardzo będę CI wdzięczna za ten adres, powiedz, czy różnica w xcenach była duża? czy można tam wcześniej zadzwonić i dopytać się o ceny????
 
Anula, kochana nie martw się w sobotę pewnie będę już w Białymstoku, na niedzielę rano mam wizytę w Bocianie. Właśnie przed chwilka mąż mi laptopa przywiózł i teraz szukam transportu do B. i mieszkanka.
Musze jeszcze nadrobić kilkudniową nieobecność i poczytać co się tu działo :)
 
Anula bo to bez kłopotów jak widac nic nie przychodzi ;-) dobrze ze szczesliwie dotarliscie i juz zadomowiona. No to tez Ci sie jajeczek naprodukowalo brawo a widzisz Ty mialas mniejsze dawki....Super z mieszkaniem o niebo taniej niz ja no ale jak czlowiek na swiezo to tak wychodzi. To jak sie nie odwazysz moze dziewczyna Ci zrobi zastrzyk. Ale spokojnie dasz rade w dobrym celu tylko musisz pewnie bez podchodow... po tych clexane nastepne co masz to ja mam cała tecze na brzuchu bo wyszly mi siniaki i kropki heh taka biedronka :happy: trzymaj sie cieplutko czekamy na relacje.
Katarina ​moje leki wyszly dokladnie 3095 ale ja mialam wieksze dawki, anuli pewnie troche mniej wyszlo.
Witaj Nika ;-) to Ty tez juz tuz tuz i znow sie dzieje na forum
 
Ostatnia edycja:
katarina ja mam rozpiske kiedy co mam brac, jutro cetrotide ostatni dzien i wieczorem ovitrelle oprocz zastrzykow jakies globulki, a po punkcji dalej globulki, jakis antybiotyk i lutinus, a w dniu transferu estrofem, mi za stymulacje wyszlo 2,200, no mniej niz goyah ale ja mialam mniejsze dawki, mieszkam na ul.waszyngtona 3 min pieszo do bociana, pokoj mam sama a lazienka wspolna no i kuchnia tez, jak na razie jestem zadowolona,
marwoj ja kiedys czytalam na temat lekow z czech ale niestety nigdzie nie moglam dostac namiarow na te apteki, ja rowniez przylaczam sie do gratulacji blizniakow :tak: podwojne szczescie,
nika super ze do mnie dolaczysz, bedziesz mi zastrzyki robic :rofl2: :-D no to razem owiele razniej, ja mam pare namiarow blisko bociana ale nie wszyscy neta maja, wiec jak nic nie znajdziesz to moge na priv napisac, a twoj m nie jedzie z toba ? moj m wraca do domu w niedziele po obiedzie
goyah ja jakbym pierwsza jechala do bialegostoku to pewnie bym zrobila tak jak ty za dobe 100 bo nic innego bym nie wymyslila, mi kropki wyszly wczoraj ale tylko 4 po jednej stronie i nie wiem czy przypadkiem nie z mojej winy bo zazwyczaj nastawialam lewa str do klucia, no a jak do bety codziennie zastrzyki to ja sobie moge tylko wyobrazic jak bede wygladac :-D
 
Anula to mam nadzieję że na kawie się spotkamy :-) poszperałam trochę po necie i mam kilka namiarów na pokoje i jutro będę dzwonić, mam nadzieję ze coś załatwię, bo jak nie to w parku,ogrodach Branickich będę spać :-p Do Białego jadę autobusem i sama bo niestety mój m.nie może mnie zawieść, a samej i samochodem to mi się nie opłaca.

Apropos zastrzyków to nie ma sprawy, mogę robić za pielegniarkę. Ja sie sama kłuje i problemów większych to nie sprawia :)
 
Aniu ale zazdroszcze ze juz działasz a ja czekam na @ i dopiero wyciszanie ile to jeszcze :(( Aniu jakie masz globulki a antybiotyk na co ten antybiotyk ?powodzenia kochana goyha kiedy testujesz ?
 
nika kawe to codziennie możemy pić w swoim towarzystwie :tak:daj znać o której będziesz w Białymstoku to wyjadę z m po ciebie, ja dziś pochodziłam pozwiedzałam i już się nie gubie :-D,
katarina globulki to betadine- już je kiedyś brałam dr M mi je zapisał jak bakterie miałam a teraz dr Mr a antybiotyk to doxycyclini a na co to nie wiem w każdym bądź razie szwagierka kiedyś też je brała i pamiętam jak mówiła że żadna chlamydia im się nie oprze :tak:
milena jutro twój dzień z tego co pamiętam, a goyah chyba też jakoś tak będzie sprawdzała, daj nam znać kochana przed wyjazdem, ja dziewczynki za was kciuki zaciśnięte będę miała :tak:
co się dzieje z resztą forumowiczek ? na wasze postępy też czekam odezwijcie się, pozdrawiam
 
Anula będziesz moim przewodnikiem w Białymstoku. Na miejscu będę w sobotę +- ok.16.30 na dworcu. Mieszkanko załatwiłam sobie na ul. Akademickiej, czyli rzut beretem od kliniki :) /500 zł za pokój/.
Anula i Goya w którym dniu miałyście punkcje? Kurcze boję się, że nic nie wyhoduję.
 
reklama
nika nie ma problemu ja będę przewodnikiem a ty pielęgniarką :-) mega się cieszę że przyjeżdżasz :blink:blisko będziemy miały do siebie, mi punkcja wychodzi 12 dc, a mnie dziś tak strasznie "jaja" bolą że szok, ciężko mi chodzić a nie wspomne o unoszeniu nogi do góry, na początku myślałam że zakwasy mi się zrobiły z dzisiejszej wycieczki ale teraz to pewna jestem że zakwasy inaczej bolą, oby do soboty-9 punkcja i pozbędę się bagażu :-D:sorry: ja też się strasznie bałam że nic nie mam wyprodukowanego, ale wizyta rozwiała moje wątpliwości, u ciebie też tak będzie zobaczysz, ale swoje musimy podenerwować się- bo kto jak nie kobiety umieją się nakręcić :-)
 
Do góry