reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

rea mega gratulacje i wszystkiego naj w nowej roli niech maleństwo zdrowo się chowa
u mnie termin 28.04. czekam, a czas mi się dłuuuuuuży
 
reklama
Cześć Dziewczynki postanowiłam coś skrobnąć, bo ciągle pytacie co u mnie:) Przede wszystkim nie miałam okazji pogratulować świeżo upieczonym mamusiom. Milena, Rea wielkie gratulacje:) Pozdrawiam wszystkie mamusie na "wylocie":) i te "stare" mamusie:) Joasik, Goyah, Sisi. Madziulka gratuluje serduszka. Trzymam kciuki za te, które jeszcze walczą : Nika, Nuna, Madzia. Mam nadzieję, że szybciutko dołączycie do grona szczęśliwych mamusiek. Co u mnie... hmm niestety nie każdemu jest dane zostać mamą. Jeszcze raz cieplutko pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Rea gratuluje:)
Anikola wiem - dobrze się mówi, ale ja wierzę, że Tobie też będzie dane. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
 
Anikola dziękuję , są różne metody i zawsze trzeba wierzyć kochana w Nasz cud .....
wciąż nie mogę uwierzyć , a strach towarzyszy w każdy dzień , godzinę i minutę ....

Łezki poleciały wczoraj jak zobaczyłam te moje 8 mm szczęścia z serduszkiem :-)

Rea gratuluję Waszego szczęścia :-)
 
Rea gratulacje duuużo zdrówka dla Was.
Mamusie wreszcie wiosna i koniec siedzenia w domach :-)
Przyszłym oczekującym mamusiom cierpliwości.

I starającym się wytrwania coraz więcej cudów na forum więc się zdarzają. Trzymajcie się cieplutko
Pozdrawiam :happy:
 
Anula
Jestem w szpitalu, przedwczesnie urodziłam w 35 tc maluchy leżą osobno i
jeszcze ich nie moge widzieć. Serce pęka.

Pozdrawiam Was mocno.
 
Jesteśmy w Rzeszowie w PF.
Urodzili sie z waga: dziewczyna troszke ponad 2 kg a chlopiec 2,3kg.
Ich stan jest dobry,oddychaja,ucza sie jesc,ale nie moge ich widzieć bo tu jest zakaz :(
Moze dzis cos więcej sie dowiem.
 
reklama
Jup wiem że serce pęka że nie możesz ich utulic ale trzymaj się. A czego jest zakaz? Nawet przez szybę nie wolno? Z daleka? Wagi mają ładne. miałaś cc?
 
Do góry