reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anikola, nie martw się, musisz być dobrej myśli Jeśli nawet się nie udało, to następnym razem na pewno się powiedzie:tak:

A ja jutro podchodzę do pierwszej IUI z wiarą i optymizmem, ale również wiem, że procenty skuteczności nie są po mojej stronie, ale wierzę, że będę w tej grupie kilku procent, którym się udało Byłby to najpiękniejszy prezent na Święta

Tak sobie ostatnio myślałam czekając na wizytę w parents i rozmawiając z jakąś dziewczyną, że może to była jedna z "nas" użytkowniczek tego forum, nawet nie wiemy, że być może siedzimy obok siebie:-):-)
 
reklama
Dziękuje Nika i Sisi. Wiem Dziewczyny, że jeszcze są 2 podejścia ale człowiek się zastanawia, co jest nie tak, że po podaniu 5 dniowego zarodka, który miał się tylko zagnieździć i nie wyszło. Sisi może akurat my się jutro miniemy, bo na 8 będę mieć betę robioną:biggrin2:Powodzenia Sisi jutro!!!
 
Anikola nie martw się, nie trać optymizmu, myśl o tym, że kolejnym razem na pewno wszystko się uda:-)

Ja mam na godz. 13, więc nici ze spotkania:no:
 
czerwona oliwko ja tez co jakiś czas zaglądam czy anikola już coś napisała :tak: nic nie mogę zrobić bo cały czas trzymam kciuki :-)
sisi odezwij się i opisz jak wrażenia po insem.
 
jestem już "po" trochę pobolewał mnie brzuch i przez chwilę bolał jajnik, teraz już jest dobrze:-) Najgorsze w tym zabiegu to ten napełniony pęcherz, o niczym innym nie można myśleć, tylko o tym:-D :-D Rzeczywiście teraz trudne dni przede mną, czas oczekiwania, nadziei, ale dobrze, że to okres świąteczny, może więc będzie łatwiej, bo w przyjemnej atmosferze

Anikola, jak Twoja betka?
 
zapomniałam Wam napisać, że jestem bardzo zadowolona z mojego M, parametry znacznie się poprawiły, 24 ml zyjątek, 78% ruch postępowy Nie wiem, co z morfologią, bo dzisiaj tego nie badali:-) Liczę więc na mały sukcesik Dzisiaj dowiedziałam się też, że dwie dziewczyny przygotowujące się do IVF w zeszłym tyg, w sposób naturalny zaszły w ciążę Czy to któraś z "nas forumowiczek"?
 
ja często zastanawiam się jak można zajśc naturalnie w ciąże przed ivf i wychodzi mi, że tylko przed krótkim protokołem i to bez antyków przed stymulacją.

Ja od października jak nie antykoncepcja to lek na torbie a i ze "stosunkami" małżeńskimi różnie bywa więc na cud nawet nie licze. Ale oczywiście gratuluję
 
Anikola jak Twoja beta? Podpatruję dzisiaj co jakiś czas na forum czy się odezwałaś. Mam nadzieję, że jednak beta wyższa była.


Czerwona oliwko ja natomiast o naturalu przed IVF nie mam co marzyć, no chyba, żeby jakimś cudem jeden z jajowodów sie odetkał - co jest raczej niemożliwe.
 
reklama
Cześć Dziewczynki już pisze, bo cały dzień jeździłam po urzędach, bo przeprowadzamy się w styczniu do własnego mieszkanka i trochę rzeczy trzeba pozałatwiać. Beta dziś 4,1 więc kazali mi leki odstawić:-(źle mi strasznie, bo to jeszcze okres świąteczny i ogromny strach czy kiedykolwiek się uda, bo teraz miałam wszystko "podane na tacy" i nie wyszło, więc nie wiem, co ze mną już musi być nie tak.... jeszcze kurcze miałam szanse na pracę ale wahałam się czy cokolwiek zaczynać i iść na rozmowę wiedząc, że mogę być w ciąży i wyszło, że ani pracy ani ciąży. Nic Dziewczyny trzeba się wziąść w garść i mieć dalej nadzieje, że w końcu musi być dobrze:-) Dziewczynki dziękuję Wam za wsparcie i życzę od razu Wesołych Świąt i żeby 2014 był rokiem, w którym doczekacie się swoich dzieciaczków.
 
Do góry