reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Panuje krztusiec !!!!!

Bardzo Ci współczuje agus6, moja córka kilka lat temu przechodziła to cholerstwo. Ciezko było, spała z nami w lozku bo baliśmy sie ze spadnie ze swojego piętrowego podczas ataku, kiedy rzucała sie i próbowała złapać oddech, kazdy atak kończył sie wymiotami, zaczęła sie moczyć w nocy a miała juz 7 lat. Dopiero jak lekarze odkryli co jej jest( a raczej moja mama) dostała antybiotyk ktory złagodzi troche chorobę ale i tak trwała ona trzy miesiace. Oby szybko przeszło Twojej małej.
 
reklama
Twoje tłumaczenie niespecjalnie do mnie przemawia. Tobie nie "zdarzy się" niegrzecznie, niemądrze skomentować. Ty to robisz to nagminnie. To co dla Ciebie jest "prostym, oczywistym pytaniem" dla drugiej osoby już takie być nie musi. Ale jak widzę, Twoja wiedza na przeróżne tematy jest tak rozległa, że rzadko które pytanie nie będzie proste. W swoim mniemaniu jesteś chyba ekspertką w wielu dziedzinach, co daje Ci prawo do tych wszystkich komentarzy. Tylko dlaczego w takim razie nie są one merytoryczne??
Już w poprzedniej wiadomości pisałam w czym problem, ale jak widzę, znów zabrakło czytania że zrozumieniem.
"Problem" z masą niegrzecznych, prowokujących komentarzy, które mają na celu wywołanie niepotrzebnej dyskusji.
Polecam książki, może jakieś robótki ręczne, spacery, ewentualnie tv. To powinno pomoc, by zabić nadmiar wolnego czasu, który jak widać ewidentnie posiadasz, a będzie lepsze, niż sączenie jadu w internecie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie uwazam sie za najmadrzejsza ale czasem wiem więcej niz ktos kto ma 2,3 dzieci ;)
Co do ksiazek tak czytam ich duzo moze stad wiem duzo rzeczy.
Rozumiem ze Ty dla wszystkich jestes mila wzor do nasladowania:)
 
Słuchaj wiesz co Ci powiem, trzeba wiedzieć w którym momencie przestać;) nie musisz Mi wytykać moich słów. Teraz to się skup na sobie.
A co ja tu zle napisalam? Obrazilam kogos?
Nie wyrazilam swoje zdanie.
Napisalam co obserwuje..w moim otoczeniu.
Tak samo w innych wątkach typu czy jestem w ciąży w ktorych zaciekle jeszcze niedawno uczestniczylas.. pisze to samo co inni..w zadnych innych nie komentuje ani nie obrazam.
 
Jesteś zwolenniczką szczepień to szczep bronie Ci? Ale nie naskakuj na kogos kto ma odmienne zdanie bo po twoich unlike widac ze cos Ci nie pasuje.
 
A co ja tu zle napisalam? Obrazilam kogos?
Nie wyrazilam swoje zdanie.
Napisalam co obserwuje..w moim otoczeniu.
Tak samo w innych wątkach typu czy jestem w ciąży w ktorych zaciekle jeszcze niedawno uczestniczylas.. pisze to samo co inni..w zadnych innych nie komentuje ani nie obrazam.
Ola tu chodzi o Twoją początkową zgryzliwosc.
I nie zmieniłam nicku, żeby kreować się na anioła tylko prawie 3 miesiące mnie tu nie było i administracja usunęła moje konto;) wiec przestań za każdym razem podkreślać, ze byłam pod innym nickiem;)
 
Ola tu chodzi o Twoją początkową zgryzliwosc.
I nie zmieniłam nicku, żeby kreować się na anioła tylko prawie 3 miesiące mnie tu nie było i administracja usunęła moje konto;) wiec przestań za każdym razem podkreślać, ze byłam pod innym nickiem;)
No bo każdemu się zdarza.
A Ty piszesz jakbym była jakaś jedzą a tak nie jest.
Na poczatku myslalam ze to reklama stad moja "zgryzliwosc"
 
reklama
Do góry