reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

Kiedy pojawia się pierwszy uśmiech ?
BO mi się wydaje że po karmieniu i przewinięciu moja Amelka świadomie uśmiechneła się do mnie :) ale nie wiem czy to możliwe. Jednak wydaje mi się że to był świadomy uśmieszek
 
reklama
Nasza Ania dzisiaj trzymała główkę w górze leżąc na brzuszku przez około pół minuty. Silna dziewczynka :) :) :)
No i jeszcze wodzi wzrokiem za kolorową zabawką :)
 
a nasz Mirek już trzyma prawie sztywno główkę jak się go nosi na rączkach - jeszcze trochę nią telepie - ale już prawie nie trzeba jej przytrzymywać. Najśmieszniejsze jest jak się oprze łapkami o mnie i odpycha - to tak wtedy śmiesznie wygina się w pałąk ( na rączkach) - wtedy to trzeba mocno trzymać główkę i plecki - jak Roman wróci to może pstrykniemy takie zdjęcie - jak se bedzie chciał wyginać.

Na leżąco na brzuszku - już bardzo ładnie podnosi główkę - tak nawet na 5 cm od materacyka ( ale szybko się męczy)

a najbardziej mi sie podoba jak prostuje sobie nóżki i rączki - super to wygląda
 
A tu sie pochwale, ze moja niunia usmiecha sie swiadomie (juz od tygodnia), pieknie podnosi i trzyma glowke jak lezy na brzuszku (chociaz szybciutko ma dosyc) i wczoraj i dzis zasnela bez lulania na rekach. Po prostu lezala w lozeczku i po chwili patrze, a ona sobie smacznie spi :) PIEKNIE

 
reklama
Do góry