reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

A ja znow wczoraj plakalam prawie caly dzien...zreszta takie ostatnio byly dni...ale wczoraj uspalam moja myszulke...heh nawet niemoge o tym pisac bo mi sie oczy zlewaja...:(
 
reklama
Oj dziewczyny, co to za smutasy tutaj widzę??
Słońce na dworze świeci, jeszcze ciągle mamy lato. Trzeba się cieszyć. A nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
 
BUziaki Lilith-my za Tobą tez tęsknimy!
ano Agutek..jeszcze..lato..słońce..a tu taki do d... humor:(
Zrobiłam niedawno sosik grzybowy z grzbków, które zebrałam koło domku:):):):)..ale fajnie..zamiast do sklepu na dół..to do lasku na grzybki..;)..choć spokój tak..ale tylko tak z doskoku..ja kocham ludzi..tłok..szum..ruch..:)
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie. Może uznacie je za wścibskie złe czy cokolwiek wtedy nie odpowiadajcie.
Już kilka razy na forum się spotkałam z tym, że dziewczyny (uogólnię do wszystkich kobitek tutaj na forum) piszą, że czekają na niespodziankę ze strony męża w rocznicę. No i stąd moje pytanie. Czy u was to zasada, że facet musi organizować rocznicę i prezent, czy robicie sobie nawzajem? Bo z opisów wynika tak jakby to tylko faceci robili i dlatego mnie to troszkę zastanwoiło i się pytam :D
Bo dla mnie rocznica jest małżeństwa, więc dwoje ludzi powinno organizować, kupować prezenty itp, o ile jest taki uklad w malzenstwie. Być może to tylko niedomowienie, ale chciałam się tak upewniić ;) bo może w innych rejonach Polski jest inaczej... :D
Moj maz np. jest wielkim przeciwnikiem stereotypu, ze cale te rocznice to brocha facetow...no i ja sie z nim zgadza, rzeczywiscie dlaczego tylko oni maja sie starac :) Jakie jest wasze zdanie ?
 
Ja napisze szybciutko i krociutko!My razem planujemy razem kupujemy sobie prezenty!nie ze to maz musial wszystko organizowac!Kazdy z nas ma w tym jakas role!i wszystko robimy razem!:)
 
reklama
U nas też razem. Ostatnio tylko sobie uzgodniliśmy, że co roku postaramy się aby inne zorganizowało dzień. W tym roku organizuje mąż, a ja za rok i tak na zmianę. Ale wspólnie uzgadniamy co chcielibyśmy robić itp.
 
Do góry