reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Palinka no coś ty chyba nie zamierzasz się ludźmi przejmować - u nas nawet teściowa pomyślał aze wpadliśmy z Tisią bo kiedyś chcieliśmy jedno i w nosie ja mam - ja wiem swoje i tyle

Mercedeska my w maxymilianie
 
Witam
Chciałabym dowiedzieć się gdzie w okolicach Krakowa, Katowic można znaleźć sklep z wózkami aby można było je sobie pooglądać i coś w końcu wybrać. Bo w Olkuszu to jest jeden sklep.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Chciałabym dowiedzieć się gdzie w Olkusz i okolicach Krakowa, Katowic można znaleźć sklep z wózkami aby można było je sobie pooglądać i coś w końcu wybrać.
witaj ;-) w Olkuszu są wózki na rynku w tym sklepie na rogu :-) to żem wytłumaczyła :-D

A w którym kościele chrzcicie ? Czy któras robiła to może w ANDRZEJU ?
moje dzieci ochrzczone w Andrzeju :tak:
 
Dobry Wieczór :)
Mika ,Anusiak ,a ile biorą w Andrzeju za chrzest ? I orientujecie sie czy są bardzo tradycyjni jeśli chodzi o ślub itp ,acha i ile wcześniej muszę się do nich zgłosić .Chciałabym ochrzcić mojego smyka w Boze Narodzenie .
 
Dobry Wieczór :)
Mika ,Anusiak ,a ile biorą w Andrzeju za chrzest ? I orientujecie sie czy są bardzo tradycyjni jeśli chodzi o ślub itp ,acha i ile wcześniej muszę się do nich zgłosić .Chciałabym ochrzcić mojego smyka w Boze Narodzenie .
kurcze,nie pamiętam jak to było.. :no: :-( ale anusiak jest świeższa w tych sprawach to pewnie pomoże ;-)
ale ja bym na twoim miejscu już poszła się tam zapytać, bo to nie jest zwykła niedziela tylko taki wyjątkowy dzień, więc może być przeładowanie i możesz nie zdążyć zapisać dziecka :tak: na taką date lepiej wcześniej już polować ;-)
 
reklama
ale mnie tutaj dawno nie było zawsze na zamknięty wchodzę ale muszę to zmienić:-)

ja prawko robiłam w Nowy i też jestem zadowolona i zdałam za pierwszym razem no ale co mąż mnie uczył poza kursem to moje:)

może uda mi się choć trochę Was nadrobić:-D
 
Do góry