reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
Monia mojemy Krzysiowi kupiłam ten samochód faktycznie jest świetny! Oczywiście klocki też bomba ale mój synek to fan samochodów pod każdym względem. GRATULACJE dla Krzysiuleczka!! Ale się teraz mamuśka nabiegasz ;) Udanego wyjazdu! I czekamy na zdjęcia :)

Ja dziś pierwszy dzień na kursie z kadr i pław w Krakowie, jest super!! Mega dużo informacji, wiele praktyki a to najważniejsze i faktycznie od 9 do 15 z małymi dwoma przerwami 10 minutowymi non stop ćwiczenia. Super! Czuję że żyję w końcu :)

Ula jak po wczasach?? Pogoda dopisała? Odpoczęliście?
 
Mika akurat nie bo Krzysiem zajmował się mąż :tak: Dobrze, że mi czas szybko na kursie leci bo brakowało mi mojego małego kawalera. A jak u ciebie weekend? pracowity? Działeczka już całkiem ogrodzona??:-)

A jutro jadę do szpitala w Miechowie odwiedzić chrześniaka:tak: Tak po cc wychodzi sie po 7 dniach:szok:
 
Wiolcia z up jesteś na tym kursie??? Jak synek brata?

Dziewczyny Rabka jest przepiękna:tak::-)! Pogoda nam się super udała. Grzało jak nie wiem - ponad 30st:-) Duzo żeśmy spacerowali po paku zdrojowym, przy tężni solankowej, byliśmy tez w rabkolandzie. Tam Krzysiowi się najbardziej podobało, bo bardzo kolorowo;-):-D
Niestety w drodze do Rabki staliśmy w korku 1,5 godz. ale muszę Wam powiedzieć ze Krzyś super zniósł drogę, mimo że jechaliśmy 4 godziny.
jak wracaliśmy uniknęliśmy korków. Jechaliśmy równe 2 godziny a Krzyś całą drogę spał:-)
Był taki grzeczny. Wszyscy w hotelu się zachwycali jaki on spokojny i jak ładnie sobie radzi z jedzeniem kanapeczek mimo że nie ma zębów:-D!

Co Wam jeszcze napisać...Hotel "taki se", ale my nie jesteśmy wymagający. Jak jest się na czym przespać i gdzie umyć to już jest dobrze, a ze nie ma luksusów - to nam nie przeszkadza. Mieliśmy w pokoju czajnik, więc mogłam Krzysiowi robić kaszki, na dole była mikrofala do odgrzania np. obiadku. Bardzo miłe panie z obsługi zawsze pytały czy nam czegoś nie brakuje:tak:
 
no ruch tu faktycznie sie zrobil.Wiola moja Marysia to tez fanka samochodow,ale to za sprawa Mikolaja:) do tego mowi juz Mama <tata i baba,wstaje gdzie popadnie i puszcza sie jedna raczka,przesuwa sie tez wzdluz mebli....koniec swiata jak trezba miec oczy dookola glowy...
 
Anusiak to dopiero początek:-D Ale faktycznie trzeba mieć oczy dookoła głowy. Mój Krzyś mówi baba...Jak mu mówie żeby powiedział mama to się zaczyna w głos śmiać:-D
 
reklama
Do góry