reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Witam po przerwie :D Ech ja zdziczeje jak tak dalej pójdzie :)
Rzuciła mi się w oczy dyskusja o ubieraniu dzieci.. Jak mój skarbek miał 3 tygodnie poszłam do lekarki bo dostała wysypki paskudnej i czekam, a tam dzieci do szczepienia wyubierane w kombinezoniki, pajace, poprzykrywane kocykami w czapeczkach jak na zime...szok.... a moja kruszynka w samych bodach z krótkim rękawkiem i przerzucona tylko flanelową pieluszką.... jak weszłam do lekarki (byłam ostatnia) to śmiała się, że wreszcie normalnie ubrane dziecko. Ostatnio byłam na USG bioderek i to samo...upał jak nie wiem a te bąble takie opakowane w sweterki kocyki i niewiadomo co jeszcze. Mam wrażenie, że niektóre mamy zakładają tone ubranek i czapeczkę dziecku tylko dlatego, że jest malutkie,nie zważając na pogodę, co uważam za totalną głupotę.
 
reklama
KONICZYNKA,tak czytam Twoje wypowiedzi i chyba wiem kim jesteś w realu :-) Jak się nie mylę to leżałysmy na jednej sali (na patologi) Szłaś w nocy do automatu z kawą, przed porodem ,z soboty na niedzielę ?
 
mówiłam że zlot osiedla młodych tu? hihihi :-D żeście się dobrały wszystkie ;-)


KONICZYNKA,tak czytam Twoje wypowiedzi i chyba wiem kim jesteś w realu :-) Jak się nie mylę to leżałysmy na jednej sali (na patologi) Szłaś w nocy do automatu z kawą, przed porodem ,z soboty na niedzielę ?
ale się tu ciekawostki dowiadujemy :-D
 
jestem jak najbardziej za :) a do 4 lipca jeszcze duzo czasu wiec pewnie uda sie cos zorganizowac, proponuje srode lub czwartek w next tygodniu do poludnia, co Wy na to?
 
mercedeska owszem byłam w nocy przy automacie z kawą, te skurcze nie dawały nam spać ;) Miałaś termin jakoś na koniec kwietnia o ile dobrze kojarze ? Jak tam synek się chowa? Dalej ma taką bujną fryzurkę? :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
mercedeska owszem byłam w nocy przy automacie z kawą, te skurcze nie dawały nam spać ;) Miałaś termin jakoś na koniec kwietnia o ile dobrze kojarze ? Jak tam synek się chowa? Dalej ma taką bujną fryzurkę? :D
Hahaha ,jaki ten świat(internet ) mały :-)
Tak ,termin miałam pod koniec kwietnia ,oj nie dawały nam spać te skurcze ...Ale Ty przynajmniej mordowałaś się do niedzieli ,a Ja aż do poniedziałku :tak:Ale warto było !!!!!!:-D A synuś ,dziękuję ,zdrowy ,rośnie ,mężczyzna z charakterem ;-)Fryzurka bez zmian :-) A u Ciebie jak tam ? Jak córcia ? Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry