reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Mika trzeba być otwartym na nieznane ;-) bo jak to mówią swoje chwalicie a cudzego nie znacie ;-):-D:-D
Co do czapek to pisałam ze zakładam jak jest wiatr albo słonce :tak:

Iza pisz szybko gdzie byliście bo ja coś zapomniałam albo nie zarejestrowałam

Monia wszystkiego najlepszego dla Krzysiulka :tak:

mercedeska własnie napisz cos o sobie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey dziewczyny ,
Coś o sobie ? Hmmmm :zawstydzona/y:
Jestem z Olkusza ,rocznik 82 :-) ,ale najważniejsze jest to że jestem mamą ,małego smyka ,któremu właśnie dziś zaczyna się 7 tydzień (boże jak to zleciało ) Aha ,i nie ubieram mu w upały czapki ,żebyście widziały miny sąsiadek jak to zobaczyły :-D Bezcenne ;-)
 
bardzo mozliwe - hehe nieraz jak jestem na spacerze to sie zastanawiam czy Palinki nie mijam czasem :) to teraz bede się zastanawiać czy i ciebie nie mijam czasem :)
 
reklama
Do góry