reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
hehehe ja tu nie zaglądam ostatnio a tu proszę o mnie mowa ;) Oczywiąście że można wrzucić duże zdjęcie do podpisu nawet większe niż obecne Krzysiowe ;) Wrzucasz sobie zdjęcie na stronkę typu fotosik.pl (ja mam na webshots.com) i później kopjujesz link do zdjęcia w sygnaturze. I oto cała tajemnica. Jakby ci nie wychodzilo to pomogę.

Dobrze, że zajrzałam bo widzę że spotkanie się szykuje... niestety nei wiem czy dotrę:/ Ale postaram się! :)
 
Witam w ten piękny słoneczny dzionek:-)
Jestem mega zadowolona bo wczoraj zrobiliśmy strop na parterze w naszym domu:-)!
Teraz czekamy 4 tygodnie az wyschnie i jedziemy dalej z budową:tak:;-):-)!!!

Wiola ile razy my Cię tu obgadywałyśmy...:-p:-p:-pNawet nie wiesz;-)
Musisz częściej zaglądać-coś nas olewasz ostanio:-(
 
NO tak samo zdjęcie się da ale Palinka pisała obok suwaczka to myślałam ze chodzi o taki jak ma teraz tylko z większym zdjęciem a tak się nie da bo te zdjęcia są tej samej wielkości mniej wiecej i to stronka z suwaczkami reguluje
 
Dziewczyny przepraszam was bardzo ale chyba nie dam rady się spotkać w piątek bo mam mase spraw do załatwienia w miescie a od poniedziałku juz wracam do pracy to musze to teraz zrobić :(((
 
Wiecie co chyba jednak bede mogła bo mi się rypła sprawa :zawstydzona/y::-:)-(

Tzn ciesze sie ze się spotkam z wami ale mi smutno ze nie wyszło :-( tylko ja przyjde z obydwoma laskami bo Maja juz ma wakacje w przedszkolu
 
reklama
Do góry