reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Okres

Ala02

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2022
Postów
34
Mam pytanie
Jeśli uprawiałam z chłopakiem seks i dwa dni później dostałam miesiączkę, która zaczęła się 3 dni wcześniej niż powinna ale była równie bolesna co poprzednie to jest jakieś ryzyko ciazy? Czy mogę być spokojna
Z góry dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Mam pytanie
Jeśli uprawiałam z chłopakiem seks i dwa dni później dostałam miesiączkę, która zaczęła się 3 dni wcześniej niż powinna ale była równie bolesna co poprzednie to jest jakieś ryzyko ciazy? Czy mogę być spokojna
Z góry dziękuje za odpowiedzi
A zabezpieczaliście się?
 
Nie sprawdziliśmy czy prezerwatywa nie pękła, a ze był to pierwszy raz to mam straszne obawy
Nie zaszłaś w ciążę.
NIe musisz sprawdzać za każdym razem czy pękło czy nie pękło. Jakby pękło, to facet by zauważył, a nie ma potrzeby szukać mikropęknięć.
 
Nie zaszłaś w ciążę.
NIe musisz sprawdzać za każdym razem czy pękło czy nie pękło. Jakby pękło, to facet by zauważył, a nie ma potrzeby szukać mikropęknięć.
Dziękuje, trochę mnie pani uspokoiła
A jeszcze mam pytanie. Jakie ma znaczenie czy się zabezpieczyliśmy. Jeśli byśmy tego nie zrobili a ja dostałam ten okres to jest mimo wszystko ciąża możliwa?
 
Mam pytanie
Jeśli uprawiałam z chłopakiem seks i dwa dni później dostałam miesiączkę, która zaczęła się 3 dni wcześniej niż powinna ale była równie bolesna co poprzednie to jest jakieś ryzyko ciazy? Czy mogę być spokojna
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Możesz być spokojna. Po prostu dostałam okres wcześniej. Tak się zdarza 😉
 
reklama
Dziękuje, trochę mnie pani uspokoiła
A jeszcze mam pytanie. Jakie ma znaczenie czy się zabezpieczyliśmy. Jeśli byśmy tego nie zrobili a ja dostałam ten okres to jest mimo wszystko ciąża możliwa?

Taka, że jeśli nie chcesz dzieci to zawsze się zabezpieczaj.
 
Do góry