reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Feless poszukuje lalki-bobasa do zdjęć! No i planuje moze kiedyś na giełdę pojechać z tym wszystkim.
O Tobie pamietam, jak tylko zrobię zdjecia dam znać.

Dareczka ja to sie śmiałam, że Ty matka Panikara a ja sama nie lepsza :-) non stop strofuje Młodego zeby uważał :-) a on i tak po swojemu!
 
reklama
Inka wiem ja to i tak mam dobrze, że jest ostrożna i prawie o wszystko się pyta :) mamusiu mogę? :)

Miłego dnia :) my dziś na małą wycieczkę idziemy ciekawe jak Dobrunia sobie poradzi i ile trzeba bedzie ja nosić :)
 
to zrobimy podmiankę- na jeden dzień, ja dostanę grzeczną i ułożoną Dobi a Ty mojego małego Oszołomka :-)
troszkę Cię najwyżej poprzeciąga ;-)
 
tzn on jest grzeczny, bo się w miarę słucha i nie rozrabia, tylko ma tyle energii, że czasem ciężko za nim nadążyć :-)
takie żywe srebro albo ADHD jak wolisz :-)
w miejscu nie usiedzi, choć czasem jak się nad czymś skupi i bawi to jakbym dziecka w domu nie miała!
Kochany jest!
haha zabrzmiało to jak reklama =)
 
Inka Aleksy jest słodki i nie zauważyłam wczoraj żeby miał jakieś ADHD

No i udało sie wesołe miasteczko zaliczone tzn karuzela i to dwa razy na więcej mama nie miała siły :) a dziecko szczęśliwe że hoho :)
 
reklama
Do góry