reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Witaj Marta!!
Ja jestem mamą 8 miesięcznego synka :-) uroczego łobuza!
Ja rodzilam w Lubaniu, tam tez pracuje mój lekarz.
W weekend może być tu pustawo ale mam nadzieje, ze jednak mamy się zmobilizują i cos napiszą.
Dareczka ja mojego Łotra tez próbuje uspać ale on zdecydowanie odmawia współpracy :-)
Pałeczka jak Miśka??
 
reklama
Leoś też niechętny do spania i powtarza co chwilę "Maja, Maja" :-) Wzięło chłopaka, no ;-)

Mnie się edzisiaj znowu nic nie chce, wieczorem lecę na grilla :-)
 
No to mamy pierwszą BB-miłość :-)
Nie mów mi ze w Karoaczu macie ładna pogodę, bo u nas zimno i okropnie.
Chciałam jechać na drift ale zrezygnuje bo skończy się to jeszcze jakaś chorobą... Moją albo Młodego!
 
Witaj Martka:-)
Ja jestem podwójną mamą prawie 4 latka i już całkiem nie długo 2 latki;-)

Moje młodsze dziecię śpi jak kamień,dała sie nawet przenieść z wózka do łóżka,a Starsze szaleje.
A najstarsze (mąż;-)) ma chwilę spokoju,bo dzieci go ciągle męczą:-p

Nadchodzi moja ulubiona jesień:-) Hurrraaaa:-):-):-)
Miłego deszczowego dnia:tak:
 
Leo też śpi - zabieram sie za sprzątanie i muszę sernika upiec, a nie mam żadnych produktów... Czekam aż otworzą mi wyjazd z domu - bo rów jakiś na budowie wykopali i jak się LEonardo obudzi to lecem.

Martka31 - fajnie, że jesteś - no i nie przesadzaj z tą moją pomocą, dobrze se radzisz ;-)
 
reklama
Do góry