reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Dareczka robiłaś jakieś przetwory z owoców działkowych? Ja dostała papierówki od rodziców G i dziś zrobiłam kompoty, dodałam do nich goździki...ciekawe co z tego wyjdzie....
 
reklama
dzis zbierałam czerwoną porzeczkę :) poza tym mamy kompoty z agrestu, porzeczkoagrestu i truskawek dojdzie jeszcze w tym tygodniu aronia a z aronii to soczek i dżem aronia z jabłkiem :) a jak się jeszcze uda gdzieś załatwić jabłka to jeszcze pewnie dżem jabłkowo-dyniowy :) tyle że mam tak dobrze, że dostaję gotowe słoiki :) nie żebym leń była hihi. Mam dobrą teściową plus ogórki pod różnymi postaciami ;)
 
akurat jabłkowo-dyniowy moja mama robi to zapytam i prześle jest pyszny - jak mała mi jeszcze ładnie jadła to był idealny do białego serka albo ryżu teraz moge zapomniec ze mi to zje no ale na zimę może znowu jej sie odwidzi :)
 
ja ostatnio tez z jagodami robiłam i usłyszałam nie inne :) tylko zupki je w miarę i rano i na kolacje mleko wiec menu bardzo monotematyczne niestety w porywach zje jajo albo parówkę :( a pamietam czasy jak kombinowalam co nowego robi bo tak ładnie jadla
 
Hej kobitki:)
U nas odpadaja pierozki z owocami. my z M. nie lubimy i mala tez;/
Zazdroszcze tych owocow na przetwory bo u mnie brak dawcow://////
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry