reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Pałeczka nie wiesz jaki jest najbardziej efektywny i przyjemny sport dla leniwych??Masz chyba męża w domu co?:-p;-) Ja jestem trochę w patowej sytuacji,bo do tego trzeba dwojga;-)
 
reklama
Moja Oliwia wygrzewa sie na słonku i sobie śpi,a ja z Fabianem chyba też się trochę kimnę.Zupkę mam zrobioną,sprzątanie zostawię sobie na jutro,bo dziś mam lenia:zawstydzona/y: Pośpimy,zjemy i na dwór,bo pogoda przepiękna:-)
 
Dzień dobry!
Ale tu dzis ruch :-) aż miło
Ja dopiero się obudzilam :-) polozylam się dopiero o 5! Odebrałam dzis mamę i muszę zaraz do niej jechać Wnusia jej pokazać bo go ponad miesiąc nie widziała!
A co do facetów to ja mojego bym chyba dzis rozszarpala!!!!!! Albo udusila...

Milego dnia!
 
Inka ojoj to trochę późno poszłaś spać.Eee wcześnie raczej;-) Dobrze chociaż,że do teraz mogłaś pospać.My od 6:00 na nogach i ja już ziewam;-)
A co tam chłop przeskrobał,że aż tak??
 
Ale się dziewczynki rozgadały :) u nas była Emilka i Diana to dziewczyny trochę sie pobawily :)

Ania jak dla mnie to młodziutka jesteś ok 22-23
Inka oj to jesteś pewnie przeszczęśliwa ze mama jest :)
 
reklama
no a my już po krótkiej drzemce, Tosia nie może spac przez tą wydzielinkę
a Panie o chłopach zaczęły hihi....Inka to ten Twój musiał nieźle narozrabiac co?
Pałeczka Ty również nie wyglądasz na swoje latka, Dareczka z resztą też:)
My młode fajne babki jesteśmy:)
 
Do góry