reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

haloooooooooooooooooooooo:)
szkola ja odradze dr. Drozdowska!!!!!!!!!! trzeba trafic zeby byla ok!!!
Do Juncewicz chodzilam dlugo i jest ok. To ona wykryla moja torbiel, i wszystko sie zgadzalo co powiedziala!!
Ale, jak wiekszosc wie, ostatnio bylam u dr. Czerniawskiego, i z czystym sumieniem moge go polecic, nie trafilam na lepszego lekarza. Ma czas na kazda pacjentke, nic nie robi na szybko, wyslusza, powaznie podejdzie do kazdego problemu, pomoze, i co najwazniejsze gdy bylam w szpitalu bardzo sie mna opiekowal. Zachodzil kilka razy dziennie, dbal o mnie. Rejestracja telefoniczna, jak poprosisz szybciej zarjstruje, w kolejce sie dlugo nie czeka, chyba ze jest jakies opoznienie, no jak dla mnie na 6!!!!!!!!!
U nas tez pieknie, i zaraz mykamy na plac zabaw, ;)))))))))
Milego dnia.
aaaaaaaaaaaaaaaa Diana a gdzie wy sie wyprowadzacie????????????????
 
reklama
Monis jeszcze nie do angli :D naraazie walcczymy w pl ;)) Ale mielismy sporo problemow z naszym mieszkaniem na drzymaly czyt. z lokatorami.Wiec po roku męk zdecydowalismy sie tam przeniesc a na nasze miejsce sciagamy dziadkow z wawy . Pozmienialo sie duzo u nas i szkoda ze jestes tak daleko bo chetnie bym poplotkowala ;( ... ehhh
Takze teraz straszny mlyn u nas .... buziaki dla Lenusi ;*
 
Cześć wam:-) byłam w szpitalu i chyba spróbuję z tą doktor Szumarowską i zobaczę a jak nie podpasuje mi to poszukam innej:tak: A mam pytanie chodzicie może z dzieciakami do dr Żelśkiewicz?? Co o niej sądzicie??
 
Hej:-)

Diana ja bardzo chętnie zobaczę ubranka:tak: Moja Oliwia nosi jeszcze czasami na 6-9 miesięcy z tym,że wtedy rękawy krótkie:-p Bardzo proszę o zdjęcia:tak:
 
dzień dobry
Ania o to nie tylko moja jest chyba taka drobniutka my tez czasem jeszcze 6-9 miesiecy :) Zawsze mozna iść do Diany na kawkęi się poznać a przy okazji zobaczyć ubranka a jest tego trochę :)
 
Ostatnia edycja:
dareczka a ja oczywiście bardzo chętnie:tak: Byłyście ostatnio ważone i mierzone???Oliwia na szczepieniu mając 13 miesięcy 73 cm i 8,800 kg;-)

Inka i Ty narzekasz:szok: Ja nie pamiętam kiedy ostatnio spałam do 8:00.Cieszę się jak czasem do 7:00 pośpimy:sorry2:
 
reklama
Ania my na tym szczepieniu miałyśmy tez 8800 :) i 74 cm :) teraz czekamy na nastepne 22 marca :) to zobaczymy
Hm a ja dziś do 10 spałam bo A. sie z mala bawil a ja poszłam kimac :)
 
Do góry