reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dzięki za odpowiedzi;-) kwas biorę od miesiąca, i tak sie zastanawiam nad resztą badań. Bo o cytologii to wiem. A jak jest z tą różyczką?? Bo ja byłam szczepiona a nie chorowałam to co będę musiała sie szczepić znowu czy jak?? Masakra nie sądziłam że zajście w ciąże to tyle zachodu:szok: Ale dla zdrowego dzidziusia zrobie wszystko:)
A skoro dobrze mieć lekarza co pracuje w szpitalu to może wy znacie jakąś panią doktor bo jakoś do facetów to mi tak głupio :zawstydzona/y:
 
Byłaś szczepiona, masz przeciwciała, jest ok.
Ze szpitala pamietam przecudną młoda lekarkę, dr Jabłonska, ale nie mam pojecia czy ona prywatnie przyjmuje też
 
Wiecie czym mnie ujęła? jak nie mogli wyhamowac skurczy, przyszła do mnie, siadła na brzegu łóżka, wzięła za rękę..
Aż pomyślałam:
- Leśna Góra czy co???
:)
Naprawde fajna babeczka

Szkola, wyśledziaj dr J. (jak to mówiła moja Natka jak była mała) i daj nam znać:)
 
no a ja polecam dr Błażko :) mój prowadzący więc złego słowa o nim nie powiem no i dr Dąbruś!!
co do badań to ja robiłam podstawowe krwi, grupę, toxo, różyczkę- do podobno przeciwciała zanikają. no i jak dziewczyny napisały kwas foliowy!!
 
Inka, ale z Błażko sa jakies jaja, tzn z zarejestrowaniem sie u niego.
Prawda to, ze rano trzeba stac pod gabinetem i sie rejestrowac?
 
reklama
Cześć, to mi ta doktor Jabłońska by pasowała a jak mówicie że jest miła i w ogóle to dzisiaj jadę do Jeleniej i spróbuje sie zarejestrować:tak: Jak znajdę gdzie przyjmuje;) Pozdrawiam
 
Do góry