reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Witam wszystkich, jestesm tu nowa. Nie znalazłam nigdzie podobnego tematu/pytania więc chciałabym się zapytać, czy Waszą ciażę porwadził może dr Czerniawski z Jeleniej Góry? Jakie miałyście odczucia? Jak "sprawował" się przy porodzie? Czy opłacałyscie położną?
 
Znam go ze szpitala - b miły i uwazny. Od znajomych wiem, ze zyskuje coraz wiecej pacjentek. Facet wyrabia sobie marke, wiec na bank bedzie lepszy od lekarzy , którym na marce juz mało zależy..
 
Osobiście nie znam dr Cz ale słyszałam dobre opinie o nim. Co do położnej także nie pomogę bo rodzilam w Lubaniu ale z tego co pamietam to jest możliwość wykupienia położnej, ja jednak polecam opłacenie położnej/doradcy laktacyjnego (Joanna Malinowska) jeśli chce się karmić piersią.
 
hej , ja mialam wykupiona polozna w szpitalu w jeleniej , bylam z niej bardzo zadowolona - przeprowadzila nasz porod tak jak chcialam zeby bylo. Oczywiscie maz byl ze mna lecz wszystkim zajela sie polozna , masazami , opieka , wsparciem nawet kawe mezowi zrobila. Takze ja zdecydowanie polecam !
 
reklama
Ja podobnie jak koleżanka powyżej uważam, że lepiej mieć opłaconą położną. My mieliśmy taki plan, ale niestety akurat mojej położnej sprawy rodzinne wypadły w tym samym czasie co mój poród. Trafiłam jednak na dobrą "zmianę" i wszystko poszło dobrze i rodzinnie.
Teraz też myślę o położnej a w ogóle to i o porodzie wodzie :)kaprys a co...w końcu ostatni mój poród :)hehehe
 
Do góry