reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

hehe ja i szydełko Dareczka ja poproszę taką czapeczkę, pewnie jest śliczna...
Tosia wybrała antybiotyk, ale dalej kaszle, mój meżuś sie martwi :)
a jak jutro z tą kawką? bedzie czy nie będzie?
 
reklama
Taaa...Franiowa będzie dygać.
Jutro 8 godzin zajęć.

Inka, strajk głodowy może być, po zimie przyda się;-)

Anrad, po infekcji kaszel ma prawo utrzymywac się do 2 tyg. i jest to normalne.
A kaszel suchy czy mokry? Bo jak mokry to moznaby solą fizjo podsuszyć, szybciej by przeszedł
 
Własnie przede wszystkim na wieczór.
My robimy 6 x dziennie, ale sól jest dodatkiem do leków 3 x dziennie, pozostałe 3 x to sterydy. natomiast jak Franio jest w 100% zdrowy (rzaaaaaaadko, ale zdarza się czasem) i ma tylko zalegania, to wtedy leci sama sól.
Nie wyobrażam sobie życia bez nebulizatora.
Jeden już młody zajechał.
 
Nie dość ze dzielny to i zdolny Franek :-)
I ja tez się powoli przymierzam do kupna ale jak juz będę zdecydowana to się do Ciebie zglosze po nazwę firmy(kiedyś juz podawałas a ja go nawet w necie znalazłam ale teraz nie pamietam)
 
Baardzo zdolny:)
Philips Respironics czyli dawny Medel (philips przejął Medel, więc trzeba szukać nebulizatorów pod obiema nazwami), My mamy MedelPro ze względu na bardzo intensywną eksploatację.
 
reklama
Cześć dziewczyny.

U mnie dzieciaki też z okropnym mokrym kaszlem i też się inhalują.
Bez tego to byśmy teraz zdychali całe noce.
U nas inhalator jest niezbędny.
 
Do góry