reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Okazje, promocje, przeceny

reklama
W biedronce są akcesoria niemowlęce typu butelki, grzechotki, gryzaki... są też zabezpieczenia do gniazdek i szafek coby maluszki nie otwierały :) bebiko z kaszką gratis, same kaszki i kilka rodzai zupek w dwupakach :)
 
hej dziewczyny ja odstalam w tygodniu koperte z ulotkami z nestle i gerbera i kuponiki ze znizkami na sloiczki i soczki do zrealizowania w tesco lub rossmanie czy tez takie cos dostalyscie czy cos jeszcze jak maluch bylokolo 4 miesiaca???bo pamietam ze dla corki jak miala 4 miesiace to dostalam w kartoniku sloiczek i soczek i lyzeczke i takie tam inne niewiem jak teraz jest
 
Mi dzisiaj przyszła paczka ze streetcomu z kaszkami do picia z Nestle. W pudełku było 6 podwójnych opakowań , z czego 2 dla mojego Kamilka a reszta do rozdania. Fajne są te kaszki bo od razu gotowe do podania więc można je wszędzie ze sobą zabrać, u nas sprawdziły się w czasie wypadów nad wodę. Myślę że warto mieć takie opakowanie na jakieś wyjścia z domu.
 
Ostatnia edycja:
a paczki ze streetcomu można chyba tylko wtedy dostać jak się wejdzie do kampanii czy jak??

i to trzeba wydrukować i wysłać im to oświadczenie podpisane tak??
 
a paczki ze streetcomu można chyba tylko wtedy dostać jak się wejdzie do kampanii czy jak??

i to trzeba wydrukować i wysłać im to oświadczenie podpisane tak??

Trzeba się na tej stronie zarejestrować i na podstawie informacji zawartej w Twoim profilu oni przydzielają Ci ankiety do wypełnienia, jeżeli pomyślnie przejdziesz ankietę zostajesz zakwalifikowana do kampanii i dostaję paczkę produktów do testowania. Nie trzeba koniecznie wysyłać tego oświadczenie, to oświadczenie zwiększa ilość ankiet które dostajesz, ja osobiście go nie wysyłałam.
 
reklama
ja też dostałam kaszki do testowania:) i jest już informacja o testowaniu czegoś z gerbera.

Claudia zarejestruj się i wypełnij ankietę "o mnie" i daj informacje o tym czym się interesujesz itp i potem będziesz dostawać ankiety produktowe i jak spełnisz kryteria to dostajesz potem coś do testowania
 
Do góry