reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia różne

Witajcie,
istnieję na tym forum od lat i staram się czynnie pomagać w sprawach, w których mam doświadczenie i które sama na sobie sprawdziłam.
Wklejam to ogłoszenie na naszym regionalnym forum, gdyż oferta, o której piszę dotyczy Wrocławia i jego najbliższych okolic.

Chciałabym Wam polecić sesję fotograficzną, w której sama wzięłam udział i wziął udział również mój syn.
Takich ofert jest wiele, jednak ta jest wyjątkowa - powodem tej wyjątkowości jest fakt, iż fotografka jest jednocześnie doskonałą makijażystką i stylistką, ma cudowne wyczucie artystyczne, co przekłada się na jej zdjęcia.
Możecie zrobić sobie profesjonalną sesję foto lub podarować ją jako prezent bliskiej osobie -gwarantuję Wam, że będzie to pamiątką na całe życie.

Więcej o sesji i samej Pani fotograf poczytacie (i obejrzycie) na Jej stronie:

Magdalena Różyło

Możecie skorzystać również z propomocji trwającej na moich dwóch blogach - szczegóły znajdują się tutaj:

Fotografia z pasją

Fotografia z pasją

Pani Magda wykonuje sesje indywidualne dla pań, sesje dziecięce, rodzinne, utrwala wszelkie uroczystości rodzinne. Zajrzyjcie na Jej strony, naprawdę warto.

Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
reklama
Hej dziewczyny,
Może wyda się Wam głupie pytanie, ale niedługo się przeprowadzam i szukam sprawdzonej firmy, która w rozsądnej cenie robi fajne kuchnie na wymiar. Znacie może taką?
 
oj znam taką ale nie w twojej okolicy, ale kuchnię robią piękne i to dokładnie takie jak sobie zażyczysz, mnie robili kuchnię w kolorze liliowym i jest piękna, fronty mam malowane a cała kuchnia jest w tonacji: biały, liliowy i stal - takie są sprzęty. Kuchnie mam otwartą na salon. oto kilka fotek:
 
Rzeczywiście bardzo ładna. Ja też mam miec kuchnię otwartą na salon i właśnie szukam i szukam jakiejś firmy ale jakoś póki co żadna z ofert mi nie odpowiada :(
 
jeśli chcesz mogę dać ci namiar ta ta firmę co mnie robiła. zadzwonisz zapytasz, od nas do wrocławia jest 2,5 godziny jazdy
 
Jakoże jestem na etapie urządzania na etapie nowego mieszkania szukam namiarów na sprawdzonego kafelkarza, który nie schrzani roboty. Najlepiej gdyby miał wolne w najbliższym czasie. Z góry dzięki za pomoc.
 
reklama
Sprzedam 3 puszki mleka NAN H.A.1 (mój synek ma alergię pokarmową i musielismy zmienic mu mleczko). Cena z pewnością bedzie niższa niz w sklepie:)
 
Do góry