reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

hej..będę miała do sprzedania barierkę na łóżko mothercare tan idealny za 20 e .
dokładnie taka sama jak tutaj . ( nie mam tylko kartonika od niej i odbiór w połowie lipca )
Folds down when not in use to make it easier to lift your child in and out, and to change the bed

1. Żyrafa bujak za 15 e .
2. kopara - 5 e
3. butki dla chłopca założone 2 razy stan idealny - 10 e ( skóra kupione w Pl)
4 traktorki ( brakuje kilku zwierzątek ) 4 e
SDC12830.jpgSDC12740.jpgSDC12762.jpgSDC12828.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dostępne kolorki i modele :)
Zestawi 2w1 (bokserka i kimono oversize): 25€
1) kolor chabrowy
2) malinowy
3) żółty ( i tu można wybrać z żółtą bokserką bądź czarną)
4) pomarańcz
Tunika z koronką i cyrkoniami na rękawkach
kolor czarny (ostatnia) : 25€

Tuniczki są w rozmiarze uniwersalnym, ale pasują na Panie noszące S, M i małe L.
 

Załączniki

  • chabrowy.jpg
    chabrowy.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 36
  • malinowy3.jpg
    malinowy3.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 44
  • p3289751.jpg
    p3289751.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 31
  • pomarancz.jpg
    pomarancz.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 31
  • czarna.jpg
    czarna.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 33
Mam do sprzedania garniturek do chrztu,rozmiar 80:tak:Tj.dla chłopca około 9 miesięcy:tak:Stan idealny,założony tylko raz przez mojego Matta:tak:W skład kompletu wchodzą: marynarka na podszewce, spodnie, kamizelka, satynowa koszula wizytowa, krawacik oraz czapeczka z daszkiem. Malec w komplecie wygląda wyjątkowo elegancko. Dodam za darmo buciki,takie jak na fotkach:tak:...Nie posiadam płaszczyka...

3934.jpg


I jeszcze:
-sterylizator Tommee Tippee do mikroweli-5E
SPRZEDANE
stepa1.jpg

-Laktator ręczny Avent-10E
2345.jpg



Poza tym mam dwa wielki wory ubranek dla chłopca od 3 do 9 miesięcy..Jest tam wszystko:bodziaki,skarpetki,buciki,pajacyki,spodnie,spodnie dresowe,bluzeczki,kurtki,czapki,rękawiczki...Cena do uzgodnienia,na pewno niedrogo;-):-DMożna przyjechac i przeszperac:-D
 
Ostatnia edycja:
Tichonku niedrogo to znaczy ile??
Kurcze chetnie bym cosik wziela ;)

Ja mam tego bardzo dużo,na różne rozmiary :tak: i tak,wcześniej to fotografowałam wszystko i wyceniałam,tu jest trochę rzeczy: https://picasaweb.google.com/101657145736961952650/NaSprzedaz ,ale już mi się nie chce,za dużo tego:-pTo co jest w linku to jakaś 1/3 tego co mam do sprzedania:tak:Zależy co i ile byś wzięła...Jeśli większą ilośc to nie obowiązują ceny pod fotkami tylko będzie taniej:tak:...Myślę,że za wszystkie te rzeczy jakieś 60E bym chciała,ale jeśli weźmiesz wszystko-45E:sorry:Ale na prawdę dużo tego i są rzeczy różne i "zwyklejsze" i firmowe więc można wybrac i się dogadac;-)Jest w czym wybierac:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny mam do sprzedania :

centrum zabawy graco :
Aktywne centrum rozrywki - Wprowadza dziecko w świat kolorów, kształtów, zwierząt, natury, języka i muzyki - Delikatny ruch kołyszący - 9 interaktywnych zabawek - 3-stopniowa regulacja - wysokości - Obrotowe siedzenie (360st.) CENA 20 eu


hustawke Graco :
w dobrym stanie,posiada kilka melodyjek i predkosci bujania. CENA 15 eu


Komputer dell :
Sprzedam lub zamienie na laptopa Dell Optiplex 170L Windows xp profesional inter pentium 2,8 Ghz 768 mb ram hdd 200 Gb CD Monitor HP Pavilion F1523 glosniki mikomi klawiatura logitech myszka
Obraz 015.jpgObraz 016.jpgObraz 009.jpgObraz 013.jpg
 
Do góry