reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

kinect-adventures-x360-.jpgSprzedam grę: KINECT ADVENTURES . Nowa, zafoliowana, 35e.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asik, jeśli byłabyś zainteresowana to ja mam taki przewijak na łóżeczko ;-) (on jest sztywny, więc pod niego nie potrzeba już kłaść tego drewnianego przewijaka)

Hej,
Super, a ile byś chciała za te przewijak? Tylko jest problem, bo ja mieszkam w Shannon a do dublina mam daleko i się na razie nie wybieram. Chyba , że ktoś by jechał przy okazji??
 
Mam do sprzedania fotelik fisher price, po mojej coreczce, bardzo przydatny, serdecznie polecam,
Stan dobry, normalne slady uzytkowania
cena 30euro

Opis se strony: Ten przenośny fotelik-bujaczek wydaje się rosnąć wraz z dzieckiem. Na pierwszym etapie pełni funkcję kołyski, w której noworodek może wygodnie leżeć – da ona także mamie poczucie, że dziecko jest bezpieczne podczas bujania. Wsparciem dla mamy jest funkcja kojących wibracji, które pomogą uspokoić lub uśpić
maluszka.
Gdy dziecko jest starsze i bardziej sprawne, może bawić się dwoma zabawkami przymocowanymi do uchwytu. Gdy podrośnie, uchwyt z zabawkami można zdemontować, a oparcie ustawić wyżej – zamieniając kołyskę w stabilny fotelik i bujaczek. Wzór na materiale i kolorystyka nadają fotelikowi świeży i nowoczesny wygląd, Fotelik można złożyć i łatwo transportować lub przenosić, używając podpórki jako uchwytu. cena 30euro kontakt tel 0851183213 lub mail: moniadan@gmail.com


zdje%25CC%25A8cie.JPG

fisher-price-rocker1.jpg
 
Cześć dziewczyny!

Ponieważ jest Was tu dużo pozwoliłam sobie polecić pewną firmę.

Firma WDcatering!! Jak bedziecie w potrzebie przygotowania czegos na urodziny, imieniny, chrzciny, czy jakiekolwiek inne przyjecie, oni Wam pomogą.

Smacznie i tanio.

Kuchnia polska!!!

polecam!!!!

WDcatering | Facebook


Duzo produktów jest tez dostepnych w papu i foodlandzie (bigosy, golabki, salatki, surowki.....)

PYCHA!!!!!
 
reklama
sprzedam plaszczyk bialy firmy Oazis rozmiar 38-20e
oraz sukienka rozmiar 38 kolor czarno-fioletowy -20e
 

Załączniki

  • P1000045.jpg
    P1000045.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 48
  • P1000046.jpg
    P1000046.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 49
Do góry