reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Na stronce Trinkets Jewellery troszkę nowości oraz szansa na wygranie stojaczka na biżuterię i pary ręcznie wykonanych kolczyków na facebooku: Trinkets | Facebook

Wpisz " babyboom" w koszyku zakupowym a otrzymasz 15% zniżki!


Zapraszam :)
DSC_0027.jpgDSC_0030.jpgDSC_0213.jpgDSC_0237.jpgDSC_0246.jpgDSC_0248.jpgDSC_0249.jpgDSC_0253.jpg
 
Mam na sprzedaz ubranko do chrztu dla chlopca rozmiar 74cm, zalozone tylko raz wiec jest w stanie idealnym, w sklad wchodzi
2 kamizelki biała i granatowa
muszka
koszula biała
spodnie białe z polarku i siwe garniturowe
czapeczka
buciki
rekawiczki
kurteczka
zainteresowanym wysle fotki ne meila orac cene
 
Ostatnia edycja:
Sprzedam drewniane lozeczko Babylo. Uzywane tylko przez 2 moich dzieci. Do lozeczka mam komplet w kolorze rozowym (kolderka + oslonka + poszewka na poduszke, Baby Elegance) i 2 oslonki w neutralnych kolorach (Ikea, Mothercare). Gratis dorzucam 4 biale przescieradelka na materac, 2 male przescieradelka do kolyski lub na przewijak i recznik kapielowy z kapturem. Wszystko czyste, zadbane i w bardzo dobrym stanie. Dla zainteresowanych wiecej zdjec na @
Cena za lozeczko z posciela i oslonkami €80 lub za samo lozeczko €60

SPRZEDANE
 

Załączniki

  • DSC05804.jpg
    DSC05804.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC05805.jpg
    DSC05805.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
dziewczęta - do sprzedania zegarek :cool2: heh nie byle jaki bo CK- mi tam się podoba. Cena 60e :confused2:
calvin-klein_18611.jpg

oczywiscie nie dopisałam, ze to nowe zegarki w pudełeczku i takie tam ;) nie to, ze noszony i trza sie pozbyc :D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry