reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
ciuchcia z zyrafa,slonierm ,malpka.jpgbrudownik na pieluchy tommy tippe.jpgZobacz załącznik 373360walker chodzik.jpgSTERYLIZATOR AVENT.jpgtelefon.jpgZdjęcie2121.jpgZdjęcie2124.jpgZdjęcie2123.jpgZdjęcie2122.jpgsprzedam chodzik walker,skoczek zebra rozowo-bialy,worek zabawek pluszakow i innych zabawek dla malych dzieci w tym ciuchcia ze zwierzatkami,do kapieli stojaczek,krzeselko do karmienia graco
wszytsko za niska kwote moje gg 1576589 lub 0879427909
pencil.png
 
Dziewczyny mam do sprzedania dwa komplety poscieli do łóżeczka rozm 90X125 w stanie b dobrym DSCN8656.jpga w sumie 3 komplety ale ten oddam grats bo jest troche sprany+rożek za 20 e
 
Mam trochę rzeczy do sprzedania po dziewczynkach;
- 2 kartony ciuszków 0-6m-cy 35 e;
- łóżeczko turystyczne Mamtu z podwójnym dnem 50e ;
- leżaczek Maklaren -granatowy 30 e;
- podgrzewacze do butelek Avent i TT po 8 e;
- sterylizator Avent 10 e;
- matę edukacyjną 8 e;
- poduszkę do karmienia dużą 8 e;
- 2 siedzonka do wanny po 12 e;
- spacerówkę w stanie dobrym 15 e;
- 2 rożki różowy i niebieski po 3 e;
 
WITAM:-)))

MAM DO SPRZEDANIA:
1. Poduszke do karmienia- Rożek-10€
2. Podgrzewacz do butelek TT- 8€
3.Chodzik-pchacz -12€
4.Sterylizator BOOTS do microfali-10€
5.Krzesełko do karmienia Fisher Price - 45€
6.Wanienka- 6€
7. Huśtawka do domu lub ogrodu (12-36m-cy)- 20€
Zainteresowanych prosze o kontektt na gg 7044680 lub pw. Limerick i okolice.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc

Mam do sprzedania kilka rzeczy z tym że sprawa wygląda tak że niektóre rzeczy mogę oddać juz teraz, a niektóre można sobie u mnie zarezerwowac i odebrać w sierpniu. A to dlatego ze wyprowadzam sie na dobre do Polski i do tego czasu bede z nich korzystać. Chciałam juz teraz ogłosić czego będę chciał sie pozbyć, bo wiem ze potrzeba troche czasu zeby posprzedawać to wszystko. Brać tego do domu nie mam zamiaru, a lepiej jak poszukam kupca już teraz i przynajmniej będę wiedziała ze sprzedam wszystko przed wyjazdem. Więc jeżeli komuś nie będzie przeszkadzało ze dostanie cos dopiero w sierpniu i zdecyduje ze chciałby kupić ode mnie jakąs rzecz to prosze o kontakt gg5410450 lub priv.


1. Sterylizator firmy Avent w bardzo dobrym stanie. Regularnie odkamieniany. Dołączona miarka i instrukcja obsługi.
Sterylizuje 6 butelek w 8 minut. Cena tylko 12 euro







Rzeczy do zarezerwowania i odbioru w sierpniu:

1. Przewijak firmy Cosattoz dwoma pakownymi półkami. Bardzo stabilny i pojemny. Z jedej strony ma kilka zadrapań i plamek ale nie widac tego poniewaz zakrywa to mata do przewijania. Cena 50 euro ZAREZERWOWANY





2. Huśtawka 3w1 Fisher Price z melodyjkami łączy w sobie aż 3 funkcje: huśtawka i leżaczek dla najmłodszych i bujaczek dla starszych dzieci. Rewelacyjna i funkcjonalna. Cena 30 euro ZAREZERWOWANA




3. Wanienka której wielką zaletą jest to że jest głęboka i dziecko kąpiąc sie w niej i pluskając nózkami nie rozlewa wody. Cena tylko 10 euro





kontakt gg5410450 lub priv

dzieki
 
Do góry