reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
cześć, mam do sprzedania dwa rowerki dla dzieciaczków w wieku od 10m do 3 lat.Rowerki są nowe, mają muzyczke i wydają różne dzwięki.
cena 50 euro DSC02291.jpgDSC02289.jpg
 
hej, mam do sprzedania kilka nowych bluzek ciążowych. Pozostało mi kilka więc sprzedaję je po 10 lub 15 euro. Zainteresowane osoby proszę o maila to prześle pozostałe fotki bluzek. Mój mail to margit1@op.pl

6..jpg7..jpg19..jpg2..jpg14..jpg
 
Ostatnia edycja:
SPRZEDAM niedrogo:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:


Fotelik samochodowy 9-18kg firmy "BRITAX ROMER" MODEL KING TS PLUS

Gondola Quinny kolor czerwony

Fotelik samochodowy/nosidelko 0-13kg Maxi Cosi kolor czerwony

Laktator elektryczny Tommee Tippee

5 duzych workow ciuszkow dla chlopca od rozm newborn po ciuszki na 86cm

wiecej info na priv Dla zainteresowanych zdjecia na maila:biggrin2::biggrin2:
 
Mam do sprzedania trochę rzeczy : kilka książek i ciuszki po moich bobasach,
ciuszki są zadbane i w bardzo dobrym stanie, sporo markowych,
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA

Picasa Web Albums - HP

ZAKLEPANE pozycje: 22- bodziak , 23 - spodenki , 26- komplet zielony , 31- komplet fioletowy

pozostałe czekają na chętnych;-):-D

w ten weekend będę w Cork więc mogę zainteresowanym przywieźć rzeczy do Cork albo do którejś miejscowości na trasie Lck-Cork
 
reklama
january2011 066.jpgjanuary2011 052.jpgjanuary2011 069.jpgjanuary2011 065.jpgjanuary2011 064.jpgjanuary2011 048.jpgjanuary2011 045.jpg Mam na sprzedaz kilka ubran dla przyszlej mamy,w sumie 5bluzek i bluza.Czarny top do karmienia piersia z odpinanymi ramiaczkami.Rozmiar L.Wszystkie razem 15euro
 
Do góry