reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Ostatnia edycja:
sprzedam za symboliczna cene :

5 op centrum materna z dha ( 1 op-30tabletek ) termin waznosci maj 2011

4 op Pharmaceris - krem zapobiegajacy rozstepom 150ml termin waznosci 24.11.2012
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,mam do sprzedania cot-bed bialy z brazowymi wykonczeniami,3pozycje ustawienia materaca,wymienna przednia czesc przy przerobce lozeczka dla starszego dziecka,lozeczko jest z materacem(do tego jedno przescieradelko nowe).lozeczko praktycznie nieuzywane,mlody do 4mc spal w gondoli,a potem z nami.spi teraz sam,ale w normalnym lozku w swoim pokoiku,a na to nie ma miejsca.Wklejam linka,to nie jest to lozeczko,ale podobne i tak jak pisalam biale z brazowym wykonczeniem. Madison Cot Bed – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores .Cena 100E-ewentualnie czekam na propozycje. Bramka na schody 15E LINDAM WOODEN EXTENDABLE GATE – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores i chodzik pchacz Vtech First Steps Baby Walker – Buy from Top Online Toystore in the UK & Ireland cena 15E.Jestem z Dublina 18,stepaside.W razie pytan prosze na priva.Gosia
 
Witam wszystkich, mam do sprzedania leżaczek dla malucha jak ten http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3764408/c_1/1|category_root|Nursery|14417537.htm, tylko inny kolor, w dobrym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń , plam itp., jedynie na jednym boku pod materiałem zrobiły się jakby pęcherzyki powietrza - to chyba od prania. Cena 40e. Więcej info 0863358745.

Mam również laktator ręczny Avent użyty kilka razy, dużą wanienkę plastikową kolor niebieski (oddam za symboliczne 5e), gruby śpiwór z futerkiem (kupiony w pl) do wózka głębokiego lub spacerówki i 4 worki ciuchów dla chłopca od 0 do ok 2 lat. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę dzwonić.
 
laski a ja mam laktator elektryczny NUK.. uzywalam go moze 2 albo 3 razy... i chyba chce go sprzedac...fotke pozniej strzele.. achcialabym za niego 30e nie wiem cz to nie duzo
 
reklama
Do góry