reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Przypominam sie o wozku Atlantick

wiecej na priv ;)

Zdjęcie0102.jpg
 
reklama
_DSC0097.jpg_DSC0091.jpgWitam sie!
Skonczylam wlasnie dwie nowe prace, moze ktorejs z Was przypadna do gustu.

1- Komplet skladajacy sie z bransolety i kolczykow, wykonany z fasetowanych ametystow i zielonego agatu + srebro, 40E
2- Kolczyki wykonane ze srebrnej blachy (cietej i szlifowanej recznie przeze mnie),oraz kamieni: spinel, granaty i rubiny, cena nie najnizsza, ale sporo czasu przy nich poswiecilam- 30E

Mialam kilka indywidualnych zamowien od niektorych z Was, wiec informuje ze korale zamowione, ale jeszcze ich nie mam w domu, musicie w takim razie jeszcze troszke poczekac :-)
 
Ostatnia edycja:
dla starających się o dzidzię
mam do sprzedania test owulacyjny FIRST RESPONSE nowy nie rozpakowany z bootsa (w środku jest 5 testów owu i 1 test ciązowy)
cena 15E -Limerick
DSCF3476.jpg
 
reklama
Do góry