reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Ciao!

Dziewczynki mam na sprzedaz sliczne NOWIUTENKIE buty hiszpanskiej firmy Marian. Do wgladu strona firmy
CALZADOS MARIAN - Diseño y fabricación zapatos de mujer, fiesta fashion moda España Alicante Elche

Kupilam te buciki dawno temu niestety stracilam dla nich glowe i kupilam za maly rozmiar!!! Nigdy ich nie zalozylam takze sa w stanie absolutnie idealnm! Kolor....hmm...cos pomiedzy zlotym i ecru z materialu cos ala atlas chyba, przod haftowany...buciki sa naprawde sliczne! Kupilam je za 60e....sprzedaje za 20:-)

Ps--hehehe zapomnialam napisac,ze buciki sa w rozmiarze 39.
 

Załączniki

  • buty3.jpg
    buty3.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 43
  • buty4.jpg
    buty4.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 40
  • buty2.jpg
    buty2.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 37
  • buty1.jpg
    buty1.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Hej dziewczyny. Sprzedam monitor do sluchania bicia serca plodu. Posiada dwie pary sluchawek, mozesz podlaczyc do komputera lub wiezy i nagrac bicie. Zestaw jest w pudelku, dolaczam baterie. Numer kat. w argosie 376/4477. kosztuje 34.94+7,99 bateria. Ja sprzedam za 20euro. Dublin 5. Numer 0877818376
 
Sprzedam:
· Foteliki samochodowe z bazą firmy Graco od 0 – 13 kg – 50e jeden
· Podgrzewacz do butelek TOMMEE TIPPEE – 15e
· Laktator TOMMEE TIPPEE – 10e
· Dużą matę – 15e
DSC02406.jpg

Kontakt tel. 0872685601 Angelika , jestem z Carlow.
 
Dziewczynki mam do sprzedania kozaczki letnio-jesienne i czółenka rozmiar 38
kozaczki zalozone raz (na domowke), a czółenka nowe :-) 10 e/para
 

Załączniki

  • buty2.jpg
    buty2.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 56
  • buty1.jpg
    buty1.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry