reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
kurcze gastone już od dawna śledze twój wózek, bardzo mi się podoba, coś takiego chciałam kupić, tylko jak ja mam powiedzieć mężolowi że chce czwarty wózek:dry::dry::dry:

hahah tak jak ja mojemu powiedzialam:-D:-D:-D A po paru miesiacach stwierdzil ze nie poprzestane na 4 :-D:-D:-D znaczy dostalam przyzwolenie na 5, wiec czekam az najpierw sie dziecko pojawi hih
Skus sie kobito na moj wozek, tym bardziej ze moesz go obejrzec na zywo bo daleko d mnie nie masz:-D Albo odluz sobie z zaskorniakow (jak dla ciebie 60 euro moze byc bo na mijescu jestes )i powiedz ze dostalas od koleznaki hihihi Trzeba kombinowac!
 
Ostatnia edycja:
hahah tak jak ja mojemu powiedzialam:-D:-D:-D A po paru miesiacach stwierdzil ze nie poprzestane na 4 :-D:-D:-D znaczy dostalam przyzwolenie na 5, wiec czekam az najpierw sie dziecko pojawi hih
Skus sie kobito na moj wozek, tym bardziej ze moesz go obejrzec na zywo bo daleko d mnie nie masz:-D Albo odluz sobie z zaskorniakow (jak dla ciebie 60 euro moze byc bo na mijescu jestes )i powiedz ze dostalas od koleznaki hihihi Trzeba kombinowac!
hahaha... tu nie chodzi o kase, ale o gadanie przez miesiac;-);-);-), mam spacerówke po Majce, ale taką gdzie plecki tylko raz się uchylają, , bliżniaka to nadal będę potrzebować, przydał by mi się taki pojedyńczy leki[ hyba jest lekki:confused:jak ide na plaże czy z Majką pospacerować. Mam po małej britaxa- hyba rozum mi odjeło jak kupowałam ten czołg, nie mam siły go tachać do samochodu, a i sprawa najważniejsza ,- ja kocham zmieniać pojazdy;-):-D;-), a i muszę się przyznać że wczoraj trafiłam na wątek o quinim, no i serducho tyka, oj tyka:-D:-D:-D:-D
 
hih oj tyka tyka hih Quinny to moja mislosc iih Na szczescie spelniona...A wozek, no coz bardzolekki w prowadzeniu, az bylam zdziwiona.Nie wiem czy wiesz jak wyglada bebe confort lola, to wozek o tej samej konstrukcji. A do noszenia nie jest niestety lekki..10 kiloskow wazy..
 
hih oj tyka tyka hih Quinny to moja mislosc iih Na szczescie spelniona...A wozek, no coz bardzolekki w prowadzeniu, az bylam zdziwiona.Nie wiem czy wiesz jak wyglada bebe confort lola, to wozek o tej samej konstrukcji. A do noszenia nie jest niestety lekki..10 kiloskow wazy..
no właśnie lole miałam kupić, juz dla Maji, ale licho podkusiło tego Britaxa wózek wielofunkcyjny BRITAX VOYAGA ULTRA (671537315) - Aukcje internetowe Allegro. Potem jak zmieniałam Majce na spacerówke to spodobał mi się taki Świat Dziecka : Wózki : Britax : Verve limonkaa potem to robiłam juz czwarty test i pcham bliżniaka, ale czasmi potrzebuje coś lekkiego, ale ładnego i z rozkładanymi pleckami bo Maxiol jeszcze malutki
 
no właśnie lole miałam kupić, juz dla Maji, ale licho podkusiło tego Britaxa wózek wielofunkcyjny BRITAX VOYAGA ULTRA (671537315) - Aukcje internetowe Allegro. Potem jak zmieniałam Majce na spacerówke to spodobał mi się taki Świat Dziecka : Wózki : Britax : Verve limonkaa potem to robiłam juz czwarty test i pcham bliżniaka, ale czasmi potrzebuje coś lekkiego, ale ładnego i z rozkładanymi pleckami bo Maxiol jeszcze malutki

taka spacerowke chce kupic.kkupilas ja w polsce czy tutaj???a moze ty chcialabys sprzedac:-Dpozdro kobietki
 
hhmm. to o którym wozie mówisz:confused:bo sama się juz zamotałam. Britaxa to mogę oddać już dziś, ale ten zielony to w tej chwili pożyczyłam koleżance, bo jej wozik poległ, ale jak by co ......
TAK chodzi mi o ta limonke:-)my szukalismy w limerick jakiegos fajnego wozka ale jak jakis wpadl w oko to byl strasznie drogi a mamy gracco i kupilismy go przed promocja za 400 euro teraz chce 100 ale nie ma chetnych.jesli ten twoj jest w dobrym stanie to chetnie go odkupie...bo szukamy czegos podobnego.
 
reklama
Mikimauro a jak nie ty moe wlasnie masz jakas kolezanke? Kurcze szukam domu do wynajecia i nie chce mi sie przeprowadzac z tyloma wozkmi.chociaz jednego sie bym chciala pozbyc...a to naprawde dobry wozek jest, z reka na sercu mowie.Zwlaszcza do spania dla dziecka.Moj Max niechcial spac w kojcu tylko w tym wozku spal bo taki wygodny.On jest gleboki i mocno zabudowny wec tez fanie dziecko spi na dworze nawet jak zimno jest.
 
Do góry